md Moldavija 2023: Pasha Parfeni - Soarele şi luna

Moldavija
Nema šokantnih ispadaka jer nema dovoljno zemalja za prolaz, znači prolazi svako ko zadovoljava minimum.
 
Nije mi medju glavnim favoritima ali, drugu godinu uzastopno, Moldavci su mi u top 10. Mislim da nije pesma za svakoga ali da ce finale svakako videti.
 
gzFVK5o.jpg


HIRQSHV.jpg
 
Nesto me nije oduvala Moldavija nastupom, na granici nebitnosti. Mislim da je veceras bio 7-10.
 
Prosto nije bilo scenarija gde je mogao ispasti. Jedini etno ove godine, nastup kud i kamo unikatan uzimajući u obzir sve ostale... ali potrebno je mnogo više da bi se okarakterisao kao bop.
 
Mene je baš smorio, a od početka mi je malo too much sve s onim patuljastim sviračem. Neukusno
 
Nesto me nije oduvala Moldavija nastupom, na granici nebitnosti. Mislim da je veceras bio 7-10.
Isti slučaj, bilo svega par momenata dobrih, ostalo meh. Ali prosto je bilo nemoguće da ispadne, em u ovoj konkurenciji, em sa ovim svim zemljama glasačkim
 
Kako god, složio bih se da je ovo jedan od najslabijih nastupa Moldavije ikada. Sama ideja i nije bila loša, ali realizacija slabašna.
 
Meni se dopalo, ne vidim da su u nečemu preterali, a delovalo mi je dovoljno upečatljivo. I on je OK otpevao.
 
Meni je isforsirano sa onim midzetom, bas nema poente da bude tu osim sto su zeleli da budu posebni po svaku cenu.
 
Back
Top