md Moldavija 2023: Pasha Parfeni - Soarele şi luna

Moldavija
Ali presmiješno je kako su se od svih moldavskih pjesama zadnjih godina fanovi zalijepili za ovu koja neće tako dobro proći, a one druge sve pljuvali 😂
Zato što je ovo samo po sebi zanimljiva i kvalitetnija pjesma od prošlogodišnje ili Doredosa itd, pa se više ljudi sad "lijepi"
 
Meni se bas svidja sto je okultno :D
i jako mi se dopada deo kad cuci pa poskoci na noge
 
Ja mislim da ovo samo Balkan i deo istočne Evrope ima prođu eventualno, što se televotinga tiče, a za žiri teško igde, možda grešim ne znam.. lani je bilo više "šlagerasto" pa je bilo prijemčivije i drugde...
 
Hoćeš reći narodnjački, po našem? 🤣 Mislim da on ima šanse za top 15, naćiće se negde na pola kod publike i žirija.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ali nekim čudom uvek prođe kada oni tako nešto pošalju. I sa Doredos i prošle godine. We could never. 🤣
 
Ali presmiješno je kako su se od svih moldavskih pjesama zadnjih godina fanovi zalijepili za ovu koja neće tako dobro proći, a one druge sve pljuvali 😂
Pricaj u svoje ime, meni je Moldavija gotovo svake godine super. Pomiri se sa tim da su powerhouse!
 
DoReDoS je bilo slick koreografski, tipičan istočnoevropski pop, i baš šlagerasto, ne znam gde tu vidiš neki folk? :)
 
Meni je ovo sve top, voleo bih jedan top 10 da se ponovi za Moldaviju. Mnogo mi se svideo taj paganski okultni vajb iz spota i drago mi je što su ga preneli na scenu.
 
A zašto je zapravo 🇲🇩 probala danas, a ne 🇮🇱, kada je 🇮🇱 u prvoj polovini polufinala, a 🇲🇩 u drugoj, ili se varam? 🤔
 
Pricaj u svoje ime, meni je Moldavija gotovo svake godine super. Pomiri se sa tim da su powerhouse!
Ne pričam ni o tebi, ni o sebi, nego o generalno fanovima. Ovu su pjesmu dobro prihvatili za razliku od Sunstroke, Doredos, Zdob...
 
A zašto je zapravo 🇲🇩 probala danas, a ne 🇮🇱, kada je 🇮🇱 u prvoj polovini polufinala, a 🇲🇩 u drugoj, ili se varam? 🤔
Zato što je izraelska delegacija stigla u kišoviti Liverpul tek danas popodne, privatnim letom, uz brendirano iće i piće, pa nisu mogli odmah da uskoče u arenu. Pored toliko sponzora, verovatno će nastup izgledati skupo.

8ltU5Q1.jpg


fWkJPy9.jpg


wRGPlhy.jpg


FCrGyPZ.jpg
 
Back
Top