md Moldavija 2023: Pasha Parfeni - Soarele şi luna

Moldavija
Pasha u Madridu

 
Gledam nastup iz Madrida, i ja ovo sa patuljastom osobom u ovoj konstalaciji, ne mogu nikako, ne vredi.. 😒🤐 Kapiram ono "Eurovision is for everybody and features all kind of ppl" ali ovo, u ovoj postavci mi je malo degute, i teže varim...
 
Meni su bas simpaticni, nasli su fazon na koji ce biti interesantni gledaocima. Izgleda da fanovi opet ignorisu Moldaviju kao prosle godine.
 
Ali čekaj zašto je interesantno ako je osoba patuljastog rasta? Zašto to na taj način izdvajati, potencirati..u nekom drugom obliku da, ali ova konstalaciji mi je malo i "fuj"... :(
 
Znam sta hoces da kazes, medjutim Moldavci uvek pronadju nacin da budu unikatni i svaki put im upali.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ovo mi je možda i najveći downgrade cijele sezone, u početku mi je bila odlična pjesma, ali sad kao okej je i dalje, ali me nervira istovremeno. I meni je malo taj patuljasti čovjek too much, mislim, ne vidim potrebu u ovakvoj pjesmi za time uopće, osim, naravno, da budu pod svaku cijenu posebni
 
Pošto Rumune ne pjevam, Moldavce pjevam.
 
Sve bukvalno što je već bilo.... :D

Kompletan kičeraj je tu...

Ako se ostvari ovo što mi se čini da naš Luka ima koliko toliko slick perfromance, a Norveška dosta bolji vokal nego pre, ovo će mi vrv pasti ispod u ovom polufinalu..slabo varim...mada teško ispod Norveške, ono mi je baš... :/
 
Već je pomalo frustrirajuće koliko iz godine u godinu izvlače maksimum iz pjesama i nastupa lol
 
Fotke sa prve probe (Foto: Sarah Louise Bennett / EBU, Corinne Cumming / EBU)

Lt5OAvl.jpg


EeIgtc9.jpg


fU0KO7s.jpg


0Ksa21p.jpg


tUCyjpw.jpg


3W13mDU.jpg
 
Voimja oca..

Pored ovakvih "nakarada", sve više sam siguran da Ukrajina jako dobro prolazi..
 
Sve izgleda odlicno, bas mi se svidja, ali nekako imam osecaj da nece inznenaditi plasmanom i ove godine i proci fantasticno. Mozda neka sredina tabele.
 
Znači kad vidim bubnjeve ovog tipa na ESC, ospem se, doslovno... 😖😣
 
Ali presmiješno je kako su se od svih moldavskih pjesama zadnjih godina fanovi zalijepili za ovu koja neće tako dobro proći, a one druge sve pljuvali 😂
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Back
Top