md Moldavija 2023: Pasha Parfeni - Soarele şi luna

Moldavija
Teško, ovo kod žirija može oko 15. mesta....
Kakvo je stanje u Kišinjevu sa arenom inače, uvek sam se pitao ima li ulsova za ESC što se toga tiče?
Znam da nema OGAE klub Moldavija, potpada pod rest of the world, ne bi bilo baš tako lako organizovati ESC.. :)
 
Chișinău Arena, otvorena prošle godine. Doduše mala za ESC standarde, oko 5000 gledalaca.
306983250_604595901374099_5754840165255104121_n.jpeg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Mrm
Vidim da za koncerte može do 4877 gledalaca uključujući stajanje i tribine, ali s obzirom da ESC zahteva da scena zauzme dobar deo arene, to bi se možda svelo na kapacitet od oko 3000 gledalaca. Možda može da se održi skromniji ESC, samo prvo da Moldavija pošalje konkurentnu pesmu za sam vrh pa da dođemo tamo. Nama i bliže od mnogih zemalja, a i povoljnije.
 
Nemam ja problem sa manjom arenom..
Millstreet, Ireland, Eurovision 1993 😍🥰❤️

Može, može skromnija godina, prvo 🇸🇲🤍💙 Valentina's backyard/Teatro Ariston se Dogana..
 
Ja mislim da bi bas bilo super da ESC opet bude u nekoj zemlji gde nije nikad. Azeri su poslednji uspeli to.
 
@omikron To naravno, nego više pričamo o kapacitetima. Azerbejdžan je bio u mogućnosti da izgradi Baku Crystal Hall sa preko 16.000 mesta za potrebe Evrovizije (inače je valjda kapacitet i do 23.000, a 12.000 mesta za sedenje), dok se od Moldavije to ne očekuje i ok je da imamo neki skromniji ESC u smislu scene i produkcije, pa i ulaznice da budu jeftinije, a i da u grad mogu da dođu skoro svi zainteresovani a ne samo oni sa dubokim džepom.​
 
  • Like
Reactions: Mrm
Eeee da nam je Lisabona kao domaćina imali bi karte za finale uživo za 30 eur... A ne za 350 funti..
 
2018. ne ponovila se nikad. Pobednik užas.
Pesme kao pesme su bile dobre, mada ja te godine nisam imao jasnog pobednika, tek kasnije mi je Mađarska ostala zacementirana kao pobednik. I scena mi je bila katastrofa, em prevelika, em bez ekrana, a ja volim lepe animacije, show i mnogo prazno deluje bez toga.
 
Pjesma mi je odlična ne izlazi mi iz glave a na prvo nisam je uopšte doživio. Sada mi na pamet pada jedva njegova balada koja je bila na FSC moram da je pronađem
 
Od jutros mi ova pesma urla u glavi!
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Minipop

d0U2gCK.jpg
 
Back
Top