rs Srbija 2023: Luke Black - Samo mi se spava

Što je najgore, publika u areni je čula bez problema 😢




Ali Luka koji planira koncert u Norveškoj na jesen, a nije siguran da bi u Srbiji bilo zainteresovanih 😭
Pa sigurno da ima više nego u Norveškoj lol
 
Kad će Kina opet? 😍 Čelično prijateljstvo... 😍
 
Prijateljstvo? lol
To iz ličnog iskustva? 😆



Kostim je rađen u Londonu u Burberry fabrici 😍
(Ne pod njihovim brendom, ali od strane istih ljudi koji rade za Burberry...)
 
Screenshot_20230605_173056_Instagram.jpg
Morao sam se suociti i sa ovim. Ali bar je ostao upamcen za razliku od Nevene i Balkanike.

Bebi Dol je isto primer da bez obzira na plasman, treba biti upamcen.
 
Zajebao nas je sound mixing. I drugi su se zalili da je im je matrica pojela vokal, a nama su utisali saputanje. Pa sta ocekivati.
 
Zajebao nas je sound mixing. I drugi su se zalili da je im je matrica pojela vokal, a nama su utisali saputanje. Pa sta ocekivati.
Najviše mi para uši problem sa zvukom kod Španije, tako čujem koliko nije dobar da ne mogu da gledam nastupe iz Liverpula.
 
Najviše mi para uši problem sa zvukom kod Španije, tako čujem koliko nije dobar da ne mogu da gledam nastupe iz Liverpula.
Kad je Blanca Paloma slab izvođač, sve je problem. Jednostavno nije dorasla nastupu na velikoj sceni i takmičenju i to je to.
😅
 
Jer su vokali Blanke Palome i Luke Bleka isto.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
A, loš zvuk može da bude problem i dobrom vokalu? lol




"Nedorastao nastupu na velikoj sceni" 😅
Fxn6XOZWcAEW3m4
 
Želim da me buduća žena voli kao što Milica voli Luku, bezuvjetna ljubav bez granica 😍😅
 
Želim da me buduća žena voli kao što Milica voli Luku, bezuvjetna ljubav bez granica 😍😅
Auuu, ja sam upravo krenuo da napišem da je Comi Lukin bot, i sad kad vidim tvoj komentar, malo me sramota... 🙈
 
Back
Top