rs Srbija 2023: Luke Black - Samo mi se spava

Jeste.

Sledeći će valjda biti u malo većem prostoru...
Sad su karte otišle za 3 sata...

Prostor je nekadašnja crkva, tako da verovatno ima dobru akustiku...
(Posle Liverpula to mu je sigurno bio bitan faktor lol)
Da je bilo prosle sedmice isao bih iako ne volim Crni Luk, ali mesto je super bas, dosta sam isao po tom delu jer mi se jako dopao, to je pored samog Borough marketa gde je vrh street food, iz celog sveta, nema sta nema, ima cak i Croatian food corner... :D
 
phonto.jpg
 
Iskreno se nadam da ovogodišnji loš finalni rezultat (zapravo, naš najgori otkako učestvujemo) neće biti izgovor RTS-u da iduće godine skreše budžet za scenski nastup našem predstavniku, krivo mi je što nam se tako zadesilo baš sa Lukom, da je Balkanika završila 20 i neka bilo bi me baš briga...

Duška mi u toj emisiji ne djeluje nešto optimistično po pitanju budućnosti Srbije na Evroviziji, doduše ona je još prije 10-ak godina u onom intervjuu za crnogorsku televiziju rekla kako RTS uvijek gleda da nam nastupi budu što skromniji i svedeniji te da ne koštaju mnogo (u prevodu - imaju para ali neće da daju), međutim od tada je puno vode proteklo i mi smo u međuvremenu krenuli u korak s vremenom (hvala Bogu) tako da ne bih volio da ih Lukin plasman demorališe jer bilo kakvo vraćanje na staro ne dolazi u obzir.

Da se odluče za neke ekstremnije promjene u načinu odabira mogao bih razumjeti u slučaju da smo debelo ispušili u polufinalu kao npr. Grčka koja je ove godine dobila samo 12 od Kipra i 2 od Jermenije (predosjećam da vraćaju nacionalni izbor dogodine) ili Rumunija sa blamantnom 0 i nikad gorim downgrade-om u svojoj istoriji (bojim se da se ne povuku na koju godinu, ili će neko jako ime poslati internim putem, trećeg nema jer su im nacionalne selekcije sprdnja iz godine u godinu), ovako s obzirom da smo vezali peto finale za redom po meni je samo potrebno malo modernizovati sistem glasanja na PZE i olabavati/preformulisati neka pravila vezana za konkurs.

A uostalom šta da kažu mučene Gruzija i Letonija koje su se ove godine baš ponadale da će najzad proći sa vrh pjesmama nakon 7 godina fejlanja pa opet mućak, ili ovogodišnji malteški Citi Zeni sa tričava 3 televoting poena, pa opet vjerovatno svi oni nastavljaju tamo gdje su i stali. :D
 
Iskreno, 🇱🇻 11. mesto, 🇷🇸 10. mesto u 1. Polufinalu, bilo je pravednije da 🇱🇻 probije taj "zid" višegodišnji, stvarno su imali i kvalitetno sada, za razliku od nekih prethodnih godina, ali nije se dalo i to je to....
 
Last edited:
Back
Top