gr Grčka 2022: Amanda Tenfjord - Die Together

E oni mi nisu jasni sa dovlačenjem pjevačica iz dijaspore za koje malo ko zna u Grčkoj. Nije da nemaju kod sebe pjevača. Ovime samo još više ubijaju zainteresiranost za ESC u zemlji.
 
Uf baš baš mi se svidja. Ne znam ni tačno šta je promenjeno od demo-a, morao bih ponovo demo da poslušam, ali mi se više svidja. U svakom slučaju odlično je.
 
Ne sviđa mi se što muzika kreće tokom druge strofe. Tekst mi je isto depresivan, ali želim da je volim:confused:
 
Prelepooo :love: ali ne znam zasto imam osecaj da ce zavrsiti kao Bugarska prosle godine
 
Lijepa pjesma, ali i pomalo depresivna. Pola pjesme nema muziku. Mogao bi biti neki fin plasman
 
Jako fino. Da u prvom dijelu ima muzike, možda bi čak bila i jedan od kandidata za trofej

Ali kako će Guilty pleasure u tom polufinalu jadno zvučati nakon Grčke i NIzozemske, blam me
 
Jadnije bi zvučao Marko čija pjesma je bliža tim dvjema.
 
Hmmm lepo je, zanimljivo, ali uživo može vrlo lako da pobegne u njihov scenario iz 2019.
 
Lepo je, sviđa mi se, ali ne znam zašto ljudi na tviteru pričaju da ovo ima winner vibes? Pa ima mnogo boljih balada ove godine (Italija i Holandija).
 
Last edited:
Prvi deo pesme mi je dosadnjikav ali je zato drugi deo odlican!
 
Već sklonili spot, pa najavili premijeru za 16:30 :LOL:

Lep je spot, u nekom kao primorskom mestu, brdovito sa kućicama, lep pejzaž.
 
Pa lepo je, ali šta je strancima čitam ih kako već hajpuju naveliko, pa nije ovo winner vibes :rolleyes:
 
Back
Top