gr Grčka 2022: Amanda Tenfjord - Die Together

Ali ne mogu to što je prvi dio pjesme za neko 25. mjesto, a drugi dio za top 5 😩
 
Pjesma je odlična, samo se treba ta prva minuta "izdržat" za one koji nemaju strpljenja lol, bravo za Grčku
 
Jao smara me sto svi objavluju pesme po nekim sugavim sajtovima osim na YT.


Ali jako lepa pesma.
 
Izbacila je pjesmu i spot na yt, ja sam tamo sad slušao, ja nikad ne otvaram ove linkove 😅, uvijek čekam da na yt izađe pa onda slušam
 
Meni je ovo slabasno na prvo slusanje, mada ne verujem da ce se mnogo promeniti, jer nista me nije privuklo. Ne mislim da je losa, ali nemam nista da kazem "E, ovo je odlicno".
 
Meni je ovo top10 materijal bez greške, ali o ovoj pjevačici ne znam ništa, ne znam kakva je uživo, ali ako je dobra i ako nastup bude dobar, eto Grčke 2 godine zaredom u top10
 
Kako me smara sto je pola pesme nebitno, a pola odlicno. Uopste ne znam kako da je rangiram. Za slusanje znam, samo premotam minut i po i uzivam.
 
Ovo je najbolja odabrana pesma danas, ako me pitate, vrlo je specifična struktura, dopada mi se kako se dograđuje kompozicija, melodijski i ritmički, promena ritma je u skladu sa tekstom...boja glasa je na momente neodoljiva, prema nekom načinu pevanja u spotu koji se primeti, interpretacija bi mogla biti jako dobra, ali to ćemo morati da sačekamo.. :)
 
Meni je ovo prelepo :love:

I dalje žalim što poslednjih godina beže od nečeg više grčkog (Yianna Terzi :cry:), ali hajde ove godine nas je bar Kipar malo utešio u tom smislu.
Ne osetim baš winner vibes, a ne umem ni da ocenim kako će prevesti ovo u nastup (naročito taj početak), ali mi se dopada kako se postepeno razvija.
 
Dakle, ne mogu zamisliti da Grčka šalje ovakve pjesme. Inače, dosada na kub.
Želim nešto čistokrvno grčko.
 
Taj "grčki zvuk" koji se priziva mi je bukvalno u rangu prizivanja Lane Moje i Molitve za Srbiju. Znamo valjda svi koja je godina
 
Pa dobro, niko ne misli da treba da šalju "Opa" ili "Yassou Maria", nego nešto što zvuči više grčki, a opet je u skladu sa godinom u kojoj smo.
I Ukrajina je prošle godine slala nešto što zvuči "ukrajinski", pa nije bilo outdated.
 
Back
Top