gr Grčka 2022: Amanda Tenfjord - Die Together

A zamišljam je negdje oko 10. mjesta. Meni je i dalje predepresivno.
 
Meni i dalje nešto krupno nedostaje. Nekako baš ne mogu da predvidim rezultat kada je Grčka u pitanju ove godine.
 
Meni se u pojedinim delovima ne dopada njen akcenat engleskog.. Čudno mi zvuči..
 
According to information, the appearance of Greece will have influences from the Acropolis and the Erechtheion. Amanda will appear on stage with five dancers, who will essentially represent the Caryatids, while their costumes will have an ancient Greek touch.

WTF? Ovo sam pročitao na protothemi 1. aprila i kao ha ha jako smešno, sreća pa je šala, ali sad vidim da ima i novijih tekstova sa ovakvim opisom. Zaista se nadam da neće sje*ati sve nastupom, ovo mi je top 3 entry. Uopšte ne mogu da spojim atmosferu pesme sa kipovima Akropolja 🧟‍♂️
 
Kad se sjetim kad su novinari hvalili onaj grčki nastup 2019. 😂 A na kraju Bože me sačuvaj, veze s vezom... Neke lopte bacala
 
I lopte, i mačevanje, a pesma mi je mirisala na flop i bez nastupa. Pa i završila je nešto jako nisko, iako je u pf bila negde na sredini.
 
Pa i prošle godine je za Grčku bila priča i višenedeljno najavljivanje, kao NEVIĐENO, TEHNOLOGIJA, SPEKTAKL, NIKAD PRE URAĐENO, ja reko sad kad bude silazak Isusa, a na kraju ispao onaj traljavi igrokaz sa grin skrinom i senkama 🤡
 
Meni je ovo bio bas los nastup za ovakvu pjesmu i totalno mi srozao pjesmu. Toliko je jeftino ono izgledalo, oni efekti/animacije kao iz 90ih, grozno.
 
Amanda je izvela "Die Together" u muzičkoj emisiji grčkog javnog servisa ERT. Ima puno bek vokala nasnimljeno na matricu, takva joj i karaoke verzija.

 
I ovo je pesma koju sam morao da pustim više puta da bih se opredelio prema njoj i trudio se da mi se dopadne, ali avaj, ne vredi.
Tekst mi je dosadan i potpuno bez smisla, odnosno makar ja ne vidim neki smisao, a generalno i sve ovo mi deluje samo kao korektna pop pesma i ništa više od toga (najviše zbog teksta verovatno). Neko je pomenuo da je prvi minut dosadan, a meni je on zapravo najbolji i najintrigantniji deo pesme, ali se pesma ne završi kako sam očekivao na početku. Najviše mi se svideo prirodni ambijent u spotu, i to je to.
Bez sumnje je da se ovde radi o kvalitetnoj izvođačici, a iznenađen sam da je ona '97. godište. Delovalo mi je da je negde kao Stefania po godinama, ako ne čak i mlađa od nje. :)
 
I ovo je pesma koju sam morao da pustim više puta da bih se opredelio prema njoj i trudio se da mi se dopadne, ali avaj, ne vredi.
Tekst mi je dosadan i potpuno bez smisla, odnosno makar ja ne vidim neki smisao, a generalno i sve ovo mi deluje samo kao korektna pop pesma i ništa više od toga (najviše zbog teksta verovatno). Neko je pomenuo da je prvi minut dosadan, a meni je on zapravo najbolji i najintrigantniji deo pesme, ali se pesma ne završi kako sam očekivao na početku. Najviše mi se svideo prirodni ambijent u spotu, i to je to.
Bez sumnje je da se ovde radi o kvalitetnoj izvođačici, a iznenađen sam da je ona '97. godište. Delovalo mi je da je negde kao Stefania po godinama, ako ne čak i mlađa od nje. :)

Čitam Stefania, i kapiram Stefania majka iz Ukrajine, kako može biti mlađa.. 🤣
 
Meni je Die Together možda najdraža ovogodišnja pesma. Glup sam za predviđanje plasmana, ali lično mi je Grčka, uz Holandiju i Švedsku, upala u ovogodišnje 'sveto esc trojstvo'. Sličan vajb, emocije, atmosfera, a opet tri potpuno drugačija mala remek dela.

I Love You Crying GIF by sad alex
 
SMALL TALK: Amanda Georgiadi Tenfjord ( :gr: Grčka 2022 )

 
Poguraj to malo 😆

Nisam gledao, pošto sam si blokirao YT malo da predahnem, ali postoji li ikakav njen intervju tamo vezano sa pjesmu i esc?
 
Poguraj to malo 😆

Nisam gledao, pošto sam si blokirao YT malo da predahnem, ali postoji li ikakav njen intervju tamo vezano sa pjesmu i esc?
Samo wiwi je radio koliko znam, nekako se kao i sve kiparske dame krije u ilegali, nisam gledao intervju ali verujem da je dobar 😀
 
Back
Top