gr Grčka 2022: Amanda Tenfjord - Die Together

Amanda peva "Arcade" na kućnoj žurci

 
Nisam doživjela pjesmu kad je objavljena (mislim na Die Together), ali onda mi se s vremenom tako nenametljivo prišunjala u top 5... Evo i sad kad Arcade slušam, prolaze me trnci od njenog glasa, ima nešto posebno.
 
Lepo peva, ali je nekako skroz čudna, da ne kažem hladna. Ako ste pogledali intervju koji je radio Choda, primetićete to, kao da je pomalo mrzovoljna. Na sceni se to verovatno neće primetiti, ali ovako mimo scene deluje kao odsutna.
 
Lepo mi je i kada on izvodi Arcade, ali verovatno smo se previše navikli, pa onda ne bocka istim intenzitetom.

A o Amandi da ne pričam, samo bih se ponavljao. Moj #1 ove godine.

(jeste malo awkward u razgovoru sa Chodom, naročito to skretanje pogleda)
 
Joj, nisam stigla pogledati intervju, a nisam na nju naišla ni na onim ESC kratkim videima, bar se ne sjećam, tako da nemam stvorenu neku sliku o njoj.
 
I Alesia Michell kad ju je intervjuisala, iako se ova trudila da bude vedra i kao zanimljiva, isto mi je Amanda bila generalno hladna i malo preko one stvari.
 
E ovde bas imam nedefinisan dojam. Pesma ima sve sto ja inace volim i cenim a iz nekog razloga sam opet ravnodusan.

Za sada me nije kupila ali ostavljam prostor da se to promeni nakon polufinala. A svakako prolazi dalje, tu nema spora.
 
@Mrm
tumblr_o4z5o0XbQ01sg888so1_400.gif
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ovo mi se i ne sviđa baš, podsjeća me na onu iz 2018.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Od danasnjih klipova, proba ovo mi je najbolje. Tek sad mogu Grcku da vidim u finalu TOP 10. Mislim da bi mogla da bude u pf-u TOP 3. Bas je ostavila na mene pozitivan utisak (mada i dalje mi se pesma nesto ne svidja).
 
Back
Top