gr Grčka 2022: Amanda Tenfjord - Die Together

Vjerojatno sam jedna od najgorih fanova ikad, kad pišete Grčka 2018. ili Portugal 2019. - kao da pišete u šiframa. 😅

Mislim, do mene je, oduvijek imam problema s godinama i nikako ne mogu spojiti državu i godinu s izvođačem i pjesmom (osim za ovu i prošlu godinu - i tako svake godine). Svaki put kad želim znati o kojim pjesmama pišete, moram googlati. 😂

Nego, meni su i ona iz 2018., i ona iz 2019., i ona iz 2021. imale dobre pjesme, a ovogodišnja pjesma mi je najdraža.
 
Super je proba, a stajlingom i frizurom me nekako podseća skroz na onu devojčicu iz filma "Čarobnjak iz Oza."
 
Lepo ovo izgleda, pesma mi je i dalje ni tamo ni ovamo. Mislim da ide dalje bez problema.
 
Scenografija izgleda super sa strane, videcemo kako ce to biti na kameri, ne zelim da imam prevelika ocekivanja. Isto tako mi je Grcka delovala bas obecavajuce prosle godine sa onim zelenim ekranom, pa na kraju dobismo jeftinu power point prezentaciju umesto pozadine.
 
Ceo dan čekam :love:
Tea Tell GIF by Shay Mitchell
 
Lep nastup ledene kraljice. Scenom dominiraju plava i jaka bela svetla koja se protežu kroz dvoranu. Nastup počinje sa Amandom u krupnim kadrovima, nakon čega vidimo da ona sedi na četvrtastoj stolici, sa koje kasnije ustaje i šeta među prevrnutnim stolicama koje su poređane po podu bine, nabacanim kao kada neko u kafani sve razbuca. Ima i kadar odozgo kada je pod plav, stolice izgledaju zanimljivo iz tog ugla, a između njih idu neke animacije sa debelim plavim linijama sa efektom poput vode, a slična animacija se vrti i na ekranima. Takođe prikazuje se i plesni par na pozadinskom led ekranu, najpre levo od sunca, a potom desno od sunca. Možda pomalo smeta što sve izgleda školski precizno, pa neki pokreti možda nisu sasvim pridoni i spontani, i malo izgleda kao nezainteresovano, i konačno se blago nasmeši na kraju nastupa.​
 
Ja nisam oduševljen ni Grčkom. Ok, lijepa upotreba reflektora, ali ništa više od toga. Previše odiše hladnoćom.
 
  • Like
Reactions: Mrm
I to se slazem. Dosta je hladna, ali opet mi to ne smeta.
Ja nisam toliko veliki fan ove pesme, ali nastup je WOW 🙂
Takodje, ali se slazem da je nastup odlican. Boje su lepo uklopljene, ove stolice iako ne znam sta predstavljaju mi se dopadaju, ona lepo izgleda. Mozda mi je na pocetku klipa bila malo vokalno nesigurna, ali to je nebitno. Sve u svemu jako lepo i moglo bi ovo da upadne u neki TOP 10.
 
Iako mi nije uopšte među omiljenim pesmama, ali ovaj nastup mi ima winner vibe. Uopšte me ne bi iznenadilo da Grčka pobedi, nakon svega što se izdešavalo
 
Vrištaću, pa ona je u ovoj haljini ista Katherine Hepburn u The Philadelphia Story :love:

Ne mogu da dočekam ceo nastup!
 
Au ovo izgleda moćno, ona preeelijepa, classy, baš sve mi djeluje na mjestu.
 
Amanda 😍

Jedna od najboljih danas, što svakako nije nimalo teško, ali mi je svejedno drago za vidjet
 
Amanda 😍

Jedna od najboljih danas, što svakako nije nimalo teško, ali mi je svejedno drago za vidjet
Ma jesi li ti negde iz Hercegovina poreklom, ili iz Imotskog? :)
 
Nijesam, tako bi rekao, pošto imam neke poveznice s Hercegovinom(djed), ali Hercegovinu vidio u životu nisam, a ni Imotski xD
 
  • Like
Reactions: Mrm
Lepo deluje sve ,ali ona je meni tako odbojna i hladna.
Mislim da nema govora o pobedi , top 10 verovatno.
 
Ok je nastup, ali mi je ona tako odbojna i neharizmatična. U globalu mi se ipak ne dopada, zaista bih u nekim narednim godinama na ESC-u voleo da vidim i čujem nešto izvorno grčko.
 
Back
Top