gr Grčka 2022: Amanda Tenfjord - Die Together

Koliko je momentalno postala overhyped pesma međ fanovima i ljudima nije mi dobro, znači sad će početi da me nervira i više od Italije.
Dobra je i lepa pesma, ali kakvo neosnovano dizanje u nebesa za kao top 3 ili pobedu, oči mi se izvrnuše od prevrtanja.
 
Last edited:
A što?
Meni je ovo jako dobro..
Vokal je baš specifičan, odlična je i struktura kompozicije..
Zavisi kako će biti uživo izvedba..
 
Jeste dobro i meni, prijatno mi je da čujem, realno mi je za top 10, malo gore-dole u zavisnosti od nastupa.
Ali čak i u sklopu balada ne znam kako ovo može da bude najbolja balada ove godine. Možda ja onda nemam osećaj za balade.
 
Oni su do 2013. bili normalni, od tad glume neko ludilo sa izuzetkom Oniro mou
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Slično je bilo 2019. pa je Duskica završila iza 20. mesta. Meni tek taj hajp nije bio jasan, naročito onaj nastup, pa i njeno izvođenje.

Možda mi ove godine manje smeta, jer mi se pesma dopada ☺️
 
Samo da Srbija ne krene tako da iskopava pevačice iz dijaspore i rasejanja i da tripujemo tako korporativni skandinavski mellow kič od pesama 🙏🙏🙏
(ne očekujem ni smotru grčkog folklora od grčkog entrija, ali to što radi Grčka poslednjih godina mi je too intentional da više gubi poentu)

Sara Italijanka i gastarbajterska Thea Devy koja tako izviruje nekad su sasvim dovoljne 😅
 
Samo da Srbija ne krene tako da iskopava pevačice iz dijaspore i rasejanja i da tripujemo tako korporativni skandinavski mellow kič od pesama 🙏🙏🙏

Slažem se. A i kad smo iskopali, doduše domaću, Tijanu i poslali je sa švedskom pesmom završili smo In too deep shit
 
Predosadno, opet neka tuzbalica...
Daj bre Grci, mrdnite se kao prosle godine, mozete vi mnogo bolje od luke u Neos Marmarasu...

Otici ce ovo u finale zato sto je 1.SF slabije
 
pre neki dan sam bio malo grub prema ovoj pesmi, malopre sam je čuo opet i svidela mi se više, ima potencijal, s nekim dobrim nastupom.. jes' da ne liči na grčku al nema veze, zaista nije loša, ustvari jako dobra numera.
 
Napokon je pažljivo preslušao i uživao. Meni je ovo predobra pesma, lepo otpevano.... Baš mi se sviđa. Što se mene tiče ide u sami vrh
 
Predviđam sudbinu Duškice, otprilike. Sigurno je finale, ali tamo jako teško da nešto može da uradi. Ja i dalje imam problem da se povežem sa pesmom, ne ide mi.
 
Amanda mi je u top 5 i ovo mi je uz Oniro mou možda najbolji grčki izbor u poslednjih nekoliko godina.

Odličan mi je i tekst, muzika, taj intro. SAVRŠENO.

GIF by My Big Fat Greek Wedding 2
 
Minipop

qNGRsNi.jpg
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Meni ovde najlepše ostrvo Simi. Baš mi je za neki opušteni odmorčić u paru. Šetnjice, povremeno ovaj tavli što igraju u spotu, plaže, brodići i neke druge pesme.
 
Znači to je Simi?
Izgleda jako zanimljivo.. 🤩😍
Da li neko zna možda gde je spot Kipra sniman, one pećine?
 
Back
Top