ge Gruzija 2022: Circus Mircus - Lock Me In

Evo zvaničnog video spota :ROFLMAO: Umesto one političke poruke na njihovom YT kanalu, dobismo ovo.

 
  • Like
Reactions: Mrm
Bravo, drže i dalje pažnju, da čekamo da vidimo nastup, a ne sve odmah na tacni.. :)
I pesma ja odlična.. 👍👌
 
Ludilo su mi oni dijelovi pjesme take me to the spacecraft, take me to dance club i ono isto poslije refrena. Baš mi je vrh, zarazno. Al' refren me nervira. 😔
 
Što se mene tiče, mogao bih se opkladiti da ovo završava svoju priču u pf-u 100%. Totalno sranje od pesme, u svakom smislu.
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Što se mene tiče, mogao bih se opkladiti da ovo završava svoju priču u pf-u 100%. Totalno sranje od pesme, u svakom smislu.
Jako ružan opis...
To što nije polugola žena sa katastrofalnim vokalom i brzim ritmom, znači da je ta reč, vidim ja.. 😡😒
 
Kakav promasaj, pa Djole je poslednja osoba koja bi navijala za polugole zene sa katastrofalnim vokalom xD
 
Ovde čovek izgleda ne može izraziti svoje mišljenje, a da ne bude napadnut i etiketiran. Mislim, bilo je toga i ranije, na prethodnom forumu, ali sada je izgleda to prisutno u meri koja prevazilazi normalno ponašanje.
A opis mojih navodnih muzičkih preferencija je tek čista tragi-komedija.
 
Znam ali pisati reč "sranje".. Zar nije bezveze?

Ja garantujem da pola ovde ne razume tekst ove pesme....to mi je poražavajuće..ali dobro..
 
Meni se pesma jednostavno ne svidja, tekst ne može napravi lošu pesmu dobrom i to je tako.
 
Kakav promasaj, pa Djole je poslednja osoba koja bi navijala za polugole zene sa katastrofalnim vokalom xD
Bio sam na nekoliko Evrovizija i upoznao sam fanove, dosta njih, pa znam šta vole, uglavnom takve pesme, jako nekvalitetne, prozaične, one što su bile sredinom 2000-ih na Evroviziji, sa baš lošim vokalima, ružnim koreografijama, kičasto sve, pseduo etno, odvratno, loši tekstovi, često i vulgarni, uglavnom brze, i izvinjavam se ogrešio sam se, čak su muški pevači imali i gore od žena tada pesme (meni su najodvtat!niji grčki izvođači) , tog tipa.. Sva sreća da je uveden žiri, pa je to podosta i "istrebljeno" sa festivala, i da je Turska otišla sa festivala, a Grčka i Ukrajina totalno promenile kurs.. Dobro je.. :)
Sad smo se i Rusije na duže staze otarasili.. 👍
 
Meni se pesma jednostavno ne svidja, tekst ne može napravi lošu pesmu dobrom i to je tako.
Sva sreća da sme se otarasili "Dum tek tek" i "Opa" tekstova na festivalu, i ostalih poluživotinjsih, nerazumljivih i besmislenih reči, za dalje ćemo lako. :)

Ovaj ako ne kaki u duginim bojama kao jednorog onda sam ja vanbračni sin Eve Ras i Đorđa Davida
Slobodno vređaj, ne smeta.. :)
 
Pa meni iskreno i bolje imati ponekad takav tip pesme, posebno, ako je zarazna i ima dobar nastup, nego neku prema kojoj sam potpuno indiferentna (kao što je ova) ili mi se čak i ne dopada. A Stole dobro reče za Đoleta, on je potpuna suprotnost ovom opisu fana.
 
Za mene je 2008. godine Evrovizija bila gotovo izbirsana iz praćenja, ono je bila kulminacija lošeg ukusa, i očigledno su to i uvideli na vreme i uveli žiri, nakon pojavljivanja Patricia Kaas na sceni ovog festivala odlučio sam ipak da nastavim da pratim i nisam se pokajao jer je iz godine u godinu srećom rastao kvalitet.. :)

I kad je Rona Nishliu - "Suus" uspela da se domogne top 5 rezultata uvideo sam da stvari definitivno idu nabolje.. 👍🙂
 
Sva sreća da sme se otarasili "Dum tek tek" i "Opa" tekstova na festivalu, i ostalih poluživotinjsih, nerazumljivih i besmislenih reči, za dalje ćemo lako. :)
Ma sva sreća pa ne šalju svi pesme po tvom ukusu inače bi sve zvučale kao miks Žikine šarenice, cirkuske muzike i zvuka parenja kitova 🥴

Opa ne volim ni ja.
Dum tek tek je mega bop 🥵
Iskreno se nadam da će Turska da se vrati uskoro.
 
Έκαψα το χθες, νύχτες μου παλιές
Θρύψαλα οι αναμνήσεις έγιναν κι αυτές
Μνήμες και φωνές, άδικες ευχές
Κι άφησα σε μια γωνία ανοιχτές πληγές

Έκαψα το χθες, νύχτες μου παλιές
Όνειρα και εφιάλτες ρίχνω στις φωτιές
Δάκρυα καυτά, ψέμματα πολλά
Μοιάζουν σα βουβή ταινία που δεν βλέπω πια

Spalio sam prošlost, svoje stare noći
Uspomene prošle pepeo su sad
Sećanja i glase, neisanjane snove
Ostale su samo otvorene rane

Spalio sam prošlost, svoje stare noći
Snove i košmare bacih ja u plam
Suze koje peku i previše laži
Sad su nemi film koji ne gledam

Zato kažem OPA, neka živi život...

To što ti proglašavaš nešto za glupo, retardirano, krš i šta već, a samo zato što ti se ne sviđa je u principu samo po sebi retardirno.

Znači ova grčka pesma ima glup i primitivan tekst, ali je zato lik čija pesma se zove Svemirac vrhunac umetnosti.
 
Back
Top