no Norveška 2022: Subwoolfer - Give That Wolf a Banana

Ulrikke se vraća na MGP 2023, tako da će verovatno biti Eurovision 2024, Oslo!
electra-elite-da-ja-sam-kurvo-ta.gif
 
Mozda ce ovo odlicno proci, ali meni se nesto i ne dopada. Ovde se vise bazira na koreografiju, koja nije komplikovana i lako je nauciti. Iako meni nije zarazna pesma, melodija; ali mogu da pretpostavim da ce vecini biti. Pogotovo kada prodje u finale i ljudi se naviknu na vizuelni izgled (pre svega mislim na izgled zutog vuka) i prvog negodovanja na to.
Za njih, jako dobar izbor; za mene-lose.
 
Za mene ovo u najavi ima potencijal da bude Verka Serdjučka ove decenije Scandinavian edition
 

Ovo tek sad vidim. Lepo je videti kad dodju svi finalisti na binu da isprate/cestitaju pobednika. 👍

Pcelica se lepo uklopila u ovoj koreografiji i kostimu. 😄

A kod pesme, definitivno mi se vise svidjaju strofe.
 
Ovo mi je u početku bilo baš odbojno i odmah sam se setio njihove 2018. Sada mi je podnošljivije, zarazno i zabavno, ali jednostavno nije moj fazon. U svakom slučaju miljama daleko od Rybakovog lisabonskog horora...mislim da mi je to jedna od najgroznijih pesama ikada.
 
Taj "horor" je pobedio u polufinalu :D Ne znam kakvi su tad vetrovi duvali pa posle trijumfa u polufinalu, u finalu bio tek 15.
 
Nije mu trebalo to drugo pojavljivanje. Uglavnom ESC pobednici ne mogu ni blizu da priđu prethodnom pokušaju.

Ova pesma mi neće biti na poslednjem mestu ove godine samo i isključivo zbog genijalnog mash-up-a sa ICS.
 
Pa uz to su i Moldavija i Letonija, a sve 3 imaju neku foru. Jeste Norge očekivano najsvetskije. Sva sreća pa se prošlo vreme onih bljuvotina kao Dustin the Turkey i Leto svet
 
Al poješće Norveška Moldaviju i Letoniju. Ove dve nisu skroz sigurne ni za finale, ubeđen sam da će jedna da izvisi.
 
Taj "horor" je pobedio u polufinalu :D Ne znam kakvi su tad vetrovi duvali pa posle trijumfa u polufinalu, u finalu bio tek 15.

Razišli su se glasovi publike i žirija u tom polufinalu,a 3 zemlje iz tog polufinala su bile u top 10.
 
Back
Top