no Norveška 2022: Subwoolfer - Give That Wolf a Banana

Samo nek se oni guraju gde stignu, eto vidim ovde da ima ljudi koji to gutaju lako.
 
Bukvalno nema nacina da to "guranje" popravi ili pokvari ili necije misljenje o pesmi ili plasman krajnji
 
Nemam pojma, ja pričam o tome kako nisu viralni uopšte i da sad na silu pokušavaju nešto.
 
Pa ocekivali su vise evidentno, ali svakako mislim da ce dobiti neku paznju tamo, s tim da ce biti mnogo manja nego sto je mogla da im se poklopilo
 
Sve u vezi s njima mi je toliko usiljeno i fejk da nemam reči. Od nepotrebnog pravljenja fame u vezi sa misterioznim identitetom pa do jurenje "clout-a" po svaku cenu bez zadržavanja minimuma dostojanstva.
 
Jao, zaboravio sam na to sa identitetom i nadanje fanova da je u pitanju Ilvis. :D
 
Ali zaista, to skrivanje identiteta u 2022. godini je takav krindž. Drago mi je što su na kraju dana poprilično nebitni
 
Nije krindž nego susramlje! Ti si nas naučio!
 
Meni to i nije nešto sad negativno usiljeno što Subwoolfer radi. Mislim okej, da, trpaju se svima i promovišu na silu, ali što reče neko, ne vidim tu lošu nameru, sve je to u rok evrovizijske sprdnje i fora. Može samo da mi bude simpatično ili u najgorem slučaju da ostanem ravnodušan. Ovde mi je kul i simpatično jer jako gotivim njihov entri ove godine, meni je to sve prehit koncept i fora, pa mi je i simpa kad vidim da se preliva i van scene.
A bilo je i blamantnijih trpanja i gubljenja prethodnih godina, nisam prošle godine forumašio s vama, ali živo me zanima da li ste tako govorili za Sanju kad je opsedala Damiana i trpala mu se uzduž i popreko :rolleyes:😅

A što se tiče izraza za transfer blama i susramlje, reći će ljudi ovako savremenije krindž, ali najlegitimniji izraz koji ovde imamo u upotrebi stvarno jeste jedino transfer blama. Doduše, postoji i stariji domaći izraz koji nije u upotrebi, ali koji po meni i moćnije zvuči i baš šteta što nije u upotrebi => GNAR 😁
Mislim da će ga danas najpre upotrebiti dole na jugu, Niš i okolina, ali profa srpskog u srednjoj nam je govorio da je navodno reč baš arhaična i da je, u tom značenju, (staro)slovenskog porekla.
 
E to sa Sanjom i Damijanom i jeste definicija tog gnara
 
Meni je ovo kod vukova izraženije, jer previše toga ima a tek je april, šta li će tek raditi u Torinu.
 
U Torinu će izmisliti novi nivo susramlja.
 
Back
Top