no Norveška 2022: Subwoolfer - Give That Wolf a Banana

Inace ne volim ovakva "guranja" pogotovo sa nekim ko je vidjeniji, popularniji u tom trenutku i vecina kroz te zabave, pre-party koncerte koriste sto vise da budu primeceni. Ovo sto oni rade mi je zanimljivo, iako bih vise voleo da mi je njihova pesma zabavnija, zanimljivija.
A sto se tice same Evrovizije, bice sigurno primeceni za one koji prvi put bili videli i culi, pa ako im se svidi, glasace.
 
Neka se druže, ali namere su im provaljene
 
Jao pa i Ronela, Ćanela i Wrs glumataju ekipu od kako su krenuli ovi promo partiji, sve su kao besties, a u stvari teško međusobno čepljenje fanovima takođe, Monika vrišti Slava Ukraini gde god se pojavi, ali samo Norvežani skupljaju bodove i samo njihove namere su provaljene 🙄
Što se kaže, svi se drogiraju ali samo se Aca Lukas drogira 😅
 
Jao pa i Ronela, Ćanela i Wrs glumataju ekipu od kako su krenuli ovi promo partiji, sve su kao besties, a u stvari teško međusobno čepljenje fanovima takođe, Monika vrišti Slava Ukraini gde god se pojavi, ali samo Norvežani skupljaju bodove i samo njihove namere su provaljene 🙄
Što se kaže, svi se drogiraju ali samo se Aca Lukas drogira 😅
Pa bice da se divama uvek lakse oprasta sve
 
Jao pa i Ronela, Ćanela i Wrs glumataju ekipu od kako su krenuli ovi promo partiji, sve su kao besties, a u stvari teško međusobno čepljenje fanovima takođe, Monika vrišti Slava Ukraini gde god se pojavi, ali samo Norvežani skupljaju bodove i samo njihove namere su provaljene 🙄
Što se kaže, svi se drogiraju ali samo se Aca Lukas drogira 😅
Ja to nisam znao i to mi je fuj ako je istina.

Ne pratim uopšte šta rade esc anonimusi ove godine, tako da moram da vam verujem na reč. :)
 
Ta namenska "druzenja" mogu pre svega da znace dogovaranje nekih poena kod zirija (prosle godine San Marino - Poljska), ili 2015. Srbija - Moldavija, ili prosle godine Moldavija i Bugarska, ali to jednostavno ima nikakav uticaj na tvt
 
Ja to nisam znao i to mi je fuj ako je istina.

Ne pratim uopšte šta rade esc anonimusi ove godine, tako da moram da vam verujem na reč. :)
Pa svakako su 99% učesnika anonimusi, ne pratim ni ja njih ponaosob nego atmosferu i druženja generalno skoro svake godine. I daleko od toga da je prvi put, godinama unazad se ta čepljenja odvijaju, nije mi sad fuj jer kao poznata strategija i jasan sistem i skroz legitimno, ali mi isto tako samo bilo čudno da jedino Norvežani kao bodu oči 🙂
 
Ma uopšte me ne interesuju ta druženja i njihov uticaj na bilo šta lol
 
A dobro izvinjavam se, nisam procenio da je to nebitnije od ostalih nebitnosti kojima se ovde inače kao fanovi svakodnevno bavimo (neironično kažem) 😁
 
Samo sam hteo da kažem da mi je to njihovo trpanje svuda susramlje... Ako još neko to radi i dalje je susramlje... A uticaj toga me ne interesuje.
 
Jao pa i Ronela, Ćanela i Wrs glumataju ekipu od kako su krenuli ovi promo partiji, sve su kao besties, a u stvari teško međusobno čepljenje fanovima takođe, Monika vrišti Slava Ukraini gde god se pojavi, ali samo Norvežani skupljaju bodove i samo njihove namere su provaljene 🙄
Što se kaže, svi se drogiraju ali samo se Aca Lukas drogira 😅
Bukvalno ovo.... pustite ljude da uzivaju i rade sta hoce, ako vam se ne svidja okrenete glavu i nastavite dalje. Niko vas ne tera da ih gledate, a i ubedjen sam da to njihovo guranje nece da im donese neki bolji plasman.
 
Ma najpametnija je Cipranka, objavila pjesmu i propala u zemlju do Eurosonga
Hvala Bogu, normalna cura. Od para koje bi se spucale za odlazak na ove žurke bukvalno može da se rekreira spot na sceni u Torinu. Top 10 k'o kuća
 
Back
Top