255. FSC - Hogwarts

Ne znam nista o Hariju Poteru osim da se zove tako.
676df67b445733237820a3b7d70db942.gif
 
Odlična tema, bravo Stole! Nije me bilo danima i neće minimum još dva, tako da ne stižem ništa da iščitam vidim da se svašta pisalo po temema. To ću natenane.

Dobar zadatak, taman prilika da pošaljem nešto što često slušam i prikladan je period za to, sve mi se u glavi namestilo. Vrv će lizati patos, no treba razmišljati i o duši i tome da bude zadovoljena potreba.
 
Sad bas hocu n a m j e r n o, nova godina novi ja
 
Pa ja moram da učestvujem na ovom izdanju kad se već zovem kao jedan od likova iz HP 😂
 
Zanimljiva tema, ništa nisam manje očekivao od Stojkolenda! Bravissimo 🔥
 
A tko bjese Regulus u Heriju, zaboravio sam
Regulus je lik iz knjiga, pošto se u filmovima pominje samo po imenu. Zapravo postoji poglavlje u Relikvijama smrti koje važi za jedno od tematski najboljih poglavlja u celom serijalu koje se zove Kričerova priča u kojoj Kričer opisuje njegov i Regulusov odlazak u pećinu i pokušaj da unište Sliterinovu ogrlicu.

Regulus je zapravo neopevani heroj serijala a i Kričer ima lepo iskupljenje u poslednjoj knjizi, pa je malo šteta što su oba lika zanemarena u filmovima.
 
U drugom postu teme imate slobodne brojeve, baš te nagrnuli na sredinu, neko vas je slagao da je tamo najlakše.
 
Back
Top