255. FSC - Hogwarts

Odlična tema za prvo izdanje u novoj sezoni, iako ni ja nisam neki fan HP (mada znam malo više likova od whiskyja) 😂 Kako je došla Nova godina, počela nova sezona FSC-a, valjda je logično da dobijemo i novu šeficu delegacije.. Za neke verovatno očekivano 🤭

Logopit_1704397656281.jpg
 
Ne znam nista o Hariju Poteru osim da se zove tako. Tema deluje veoma zanimljivo :)
Primaš li me u klub? 😁

Tema je jako kreativna, uputstva jasna. Ne pamtim kada sam brže prijavio pesmu da odgovara zadatku i zadovoljan sam izborom. Naravno, to u mom slučaju nije bilo kakav parametar 😅
 
Hoćemo li dementore i na tebe kanda? :p :ROFLMAO:
Ja sam trenutno na muci, jer mi je pala na pamet pesma koja mi se baš dopada i lomim se da li da je prijavim odmah i do kraja budem besposlena što se potrage tiče ili da tražim nešto novo. :unsure:
 
Ok mi je zadatak, moze se naci nesto.
Pretpostavljam da sam jedini covek na forumu koji je gledao samo prva dva dela Hari Potera, smorilo me i nikada vise nisam gledao.
SF i sve slicno bas ne volim.
Za predlog se jos razmisljam, polako ima vremena.
 
Hoćemo li dementore i na tebe kanda? :p :ROFLMAO:
Ja sam trenutno na muci, jer mi je pala na pamet pesma koja mi se baš dopada i lomim se da li da je prijavim odmah i do kraja budem besposlena što se potrage tiče ili da tražim nešto novo. :unsure:

Pošalji, manje ćeš razmišljati posle 👌🏻 samo se nadam da te nisam zeznuo sa izborom broja tj zadatka 😆
Ja sam svojom pesmom sve zadovoljniji kako prolazi vreme iako nije toliko moj stil, ali realnost teksta obara sa nogu, samo pažljivo obratiti paznju... Iako mi se moj tip zadatka nije svideo, iz ovog ugla sad sam srećan sto je to bilo jer se ne bih setio ove pesme nikad, e jos da se i vama svidi i top 😆 rizik mi je od ispadanja u pf pa do top3 u f, ja bih joj licno dao 12 da je necija od vas 🤣
 
Diskvalifikacija za svakog ko ne zna koju rečenicu je Ambridžova terala Harija da piše iznova i iznova na kaznenoj nastavi
 
Da nije lumos prosvjetlio Ninu Hagen pa mudro čuti svo vreme
 
Pošalji, manje ćeš razmišljati posle 👌🏻 samo se nadam da te nisam zeznuo sa izborom broja tj zadatka 😆
Ja sam svojom pesmom sve zadovoljniji kako prolazi vreme iako nije toliko moj stil, ali realnost teksta obara sa nogu, samo pažljivo obratiti paznju... Iako mi se moj tip zadatka nije svideo, iz ovog ugla sad sam srećan sto je to bilo jer se ne bih setio ove pesme nikad, e jos da se i vama svidi i top 😆 rizik mi je od ispadanja u pf pa do top3 u f, ja bih joj licno dao 12 da je necija od vas 🤣

Ma nisi, nisu ni toliko teški zadaci da bi se sad nešto posebno mučila. Možda je ovaj za Revenklo malo izazov (iako volim i to), ali bukvalno mislim da se za svaki može pronaći nešto. :) Više sam napisala zato što retko praktikujem da se prijavljujem na početku i onda posle čekam da istekne rok. :D
 
harry potter reaction s GIF
 
Ja sam najveći bejzikaš naravno i uvijek je Grifindor #1, a saznaćete uskoro je li me šešir tamo rasporedio.

Prihvaćena pjesma, očekujem odlično izdanje
 
Instalirao sam Hogwarts Legacy ima već 2 mjeseca, i nikako da krenem igrat jer sam dao prednost nekim drugim igricama. Ova tema je znak da je vrijeme da krenem igrat 🙏

I meni je nekako Gryffindor omiljena kuća u HP
 
Ja možda počnem Hogwarts Legacy opet kao neka druga kuća.
 
Back
Top