255. FSC - Hogwarts

Stole

Ekspert
Joined
4 Feb 2022
Messages
9,591
Points
118
pocetni baner.png

Kako sam se ovih dana zanimao maratonom filmova o Hariju Poteru, sinulo mi je da napravim temu posvećenu jednom od mojih omiljenih filmskih serijala.

Hogwarts je škola magije koja se sastoji od četiri kuće - Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff.
Te četiri kuće će biti sakrivene u 44 zadatka koje ćete dobiti tako što ćete mi u privatnoj poruci poslati broj od 1 do 44.

Kakve pesme će ispunjavati zadatke?

1. Gryffindor: Za Grifindorce važi da su hrabri i odvažni. Vaš zadatak je da u sklopu ovog zadatka pošaljete pesmu koja nema spot, lyrics video ni televizijski izrežiran nastup ILI pesmu koja nije na engleskom, francuskom, španskom, srpskom i hrvatskom.

2. Slytherin: Jedna od glavnih karakteristika ove kuće je ambicija, što znači da ćemo ovde slati zicere, odnosno izvođače koji su bili u top 5 na FSC-u ILI debitante koje imaju više od 10.000.000. pregleda na Jutjubu.

3. Ravenclaw: Za učenike iz ove kuće se kaže da su pametni, kreativni, ekscentrični. Želim takve pesme! Pesme koje su "out of the box" tj. nisu rađene po kalupu ILI pesme koje sadrže neku društveno angažovanu poruku.
Evrovizijski primeri Ravenclaw pesme: In Corpore Sano, Occidentali's Karma, Mama ŠČ!

4. Hufflepuff: Učenici iz ove kuće važe za autsajdere, stoga će se za ovaj zadatak slati izvođači koji su na FSC-u ostajali u polufinalima ILI debitantni koji imaju manje od 300.000 pregleda na Jutjubu.

Zadatke možete početi da tražite DANAS U 11:00

Neka neko da brojeve za mene i Ivanu.

Prijave pesama počinju danas u 13:00, a završavaju se 10.01. u 10:00

Spisak pesama:


https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rKa4eQYDvwA_Iob0rZYEkqknHqpYHcALyBhxWPSN4jQ/edit#gid=0
 
Last edited:
Slobodni brojevi:

4

Prijavljeni (43): Anhel, Arsenic, Bebi, Boxy, cinque, choda, dezurni_posmatrac, Destry94, Djole89, Doctor Who, dodo, dracarys, Endrega, etica, EvilSmile, Filhy, Leo Cezar, Ivana, liberta, Majsta94, Mala, Marko, MarkoH, Margy, Micky, MilanB, Milos-S, NSTS, Petar, Pokahontas, Regulus, Replay, Ro97, Stefan28, Stefix, Stole, Storm, Shum, Tetsujin, Tinte, Vax'ildan, whisky, Zeleni
 

Attachments

  • 255. FSC - Hogwarts.xlsx
    796.2 KB · Views: 58
Last edited:
FINALE
Argy & Omnya - Aria
BAD OMENS - Just Pretend
Danna Paola - Aún Te Quiero
Faouzia - La La La
Falling In Reverse - Last Resort
Flynn - Regrets
José Madero, Cami - Codependientes
GUERA - Come Suona La Stanza
Karolina - Brodolom
Lola Marsh - Echoes
Karolina Westberg - Free from You
Lupii lui Calancea - Lelea
Marcela - Nismo Isti Svijet
Marčelo i Indigo - JBG
Matija Vitić - Pomeraj
Matthias Reim - Eiskalt
Murat Boz - Janti
Nedeljko Bajić Baja - Zapisano je u vremenu
Robin Packalen - Built To Fall Apart
Ryan Mack - I Should Have Stayed at Home
SKYND - Michelle Carter
Stan Walker - I AM
ToMa - Prevari me osjećaj
Glasanje u finalu počinje 16.01. u 19:00, a završava se 19.01. u 13:00

Spotify plejlista (fali Lupii lui Calancea):


 
Last edited:
Ja ovde slabo šta razumem. Ali deluje jako zanimljivo i deluje mi kao da je Vax pravio temu. 😀
Prijaviću se svakako jer nijedan zadatak ne zvuči da je težak i mislim da za svaki imam nešto sa spiska.
 
happy harry potter GIF
 
Nije mi loš zadačić. Imam par pesama na umu, ali ću ipak malo duže istraživati.
 
Back
Top