al Albanija 2024: Besa Kokëdhima – TITAN

Albanija
Mogla je i Teya Dora to da uradi, nije kao da joj je Mocart finansirao spot za Dzanum. x'D
Zašto bi to radila? Šta kaoo ako ona uplati neku ogromnu svotu na kladionicu, kao da cemo mi 100% pobediti ili biti top 3 zbog toga?
 
Nažalost, i žiri i gledaoci prate kvote i usmere pažnju ka favoritima. Malta sa Destiny bi možda i još lošije prošla da je nisu favorizovali na silu.
 
Ali ako su finansirali ovo prvo onda su i ovo drugo, bukvalno imaju veze jedno s drugim. x'D
Finansirali su spot za Džanum zato što su bili generalni sponzor za Južni Vetar, to sam rekao, ali nemaju nikakve veze sa Ramondom
 
Nažalost, i žiri i gledaoci prate kvote i usmere pažnju ka favoritima. Malta sa Destiny bi možda i još lošije prošla da je nisu favorizovali na silu.
Ne slažem se, publika je bas slabo glasala za Maltu, a ako neko prati kladionice i prognoze to je onda publika koja glasa i fanovi, ipak najvise novca na sms poruke i glasanje trose fanovi takmicenja, uz to jedan solidan deo i onih koji ni ne znaju pesme, i svi oni su lose ocenili Maltu u finalu. Sto se zirija tice, oni su glasali jer im se verujem dopao i vokal kao i svake godine, a pesma kao pesma je bila sasvim solidna i zasluzeno je sve ukupno osvojila 7.mesto, nemam nikakve sumnje da bi ona jako lose prosla da nisu bile kladionice..

Pa setimo se recimo Estonije prosle godine, kladionice im nisu promil sanse davali a ziri je jako dobro reagovao na tu pesmu, to je dokaz da ziri nije toliko briga za kladionice, inace bi Srbija koja je bila top 5 i top 6 favorita za pobedu dobila makar jos 100 poena ili jos 150 poena od žirija pre 2 godine, a Estonija bi bila bottom 3 kod zirija da to ima tolikog uticaja.
 
Nažalost, i žiri i gledaoci prate kvote i usmere pažnju ka favoritima. Malta sa Destiny bi možda i još lošije prošla da je nisu favorizovali na silu.
Ako uspe da skoci visoko da, ali cini mi se da joj 22. mesto ima isti uticaj kao i da je poslednja...
 
Zašto je ovoj provokatorki sve dozvoljeno, uključujući i da taguje Kosovo na svom zvaničnom videu? Zamislite koji bi haos bio da neki naš izvođač taguje Kosovo... Ali dobro, ionako neće nigde sa ovom đubretarskom obradom. Obrada, kao i onaj kostim iz nacionalnog finala! Ukus pihtije...
 
Zašto je ovoj provokatorki sve dozvoljeno, uključujući i da taguje Kosovo na svom zvaničnom videu? Zamislite koji bi haos bio da neki naš izvođač taguje Kosovo... Ali dobro, ionako neće nigde sa ovom đubretarskom obradom. Obrada, kao i onaj kostim iz nacionalnog finala! Ukus pihtije...
Možda zato što ona smatra da je nezavisno, kao sto mi smatramo da nije nezavisno, tako ona smatra da je nezavisno, a istina je da Kosovo u 90% manifestacija ucestvuje najnormalnije sa svojom zastavom grbom i imenom, ako ne verujes pogledaj ove godine olimpijske igre, ili svetsko i evropsko u atletici, izbor za mis sveta itd itd
 
Ajd da ne ulazim šta muzara objavljuje na twitteru, to je već za posebno posmatranje, ali na svom zvaničnom jutjub videu je stavila u opisu nove ,,pesme", ako tako možemo nazvati ovu šklopociju jeftinih zvukova: #Besa #Titan #Albania #Kosova
Ako je sa Kosova logicno da ce staviti Kosovo, nece valjda staviti Indonezija, i proslogodisnji ucesnici su bili sa Kosova i isticali su to secam se da su sa Kosova..
 
Ne znam što te to toliko trigeruje, tu može da stavi šta 'oće.
Složio bih se sa tobom ali da neko naš to uradi, šta misliš da bi se desilo? Da govori kako su Kosovo i Albanija jedno na istom videu u komentarima itd. Stavlja drugu ,,državu" u svoj tag. Naši ne smeju da imaju reč Kosovo bilo gde u pesmi, intervjuu... Pritom je ova otvoreni nacionalista. Trebalo je da je sahranimo kao što su oni sahranjivali Breskvicu!
 
Složio bih se sa tobom ali da neko naš to uradi, šta misliš da bi se desilo? Da govori kako su Kosovo i Albanija jedno na istom videu u komentarima itd. Stavlja drugu ,,državu" u svoj tag. Naši ne smeju da imaju reč Kosovo bilo gde u pesmi, intervjuu... Pritom je ova otvoreni nacionalista. Trebalo je da je sahranimo kao što su oni sahranjivali Breskvicu!
Ma šta nas brigaa, i šta nas se tiče šta drugi radi, treba gledati u svoje dvorište i sebe i očistiti svoje dvorište i popraviti sebe, spremiti pesmu i nastup i potruditi se, a sta drugi radi nebitno je, treba biti iznad svega i iznad situacije, ako drugi radi nesto lose ili dobro nebitno, ne treba se obazirati vec sebe isključivo gledati i ne baviti se glupostima i budalaštinama.
Svako neka kači na svom instagramu šta želi i to je to.
 
Nekako vidim ozlojeđenost Dr.Mess-a kao opravdanu, uopšte me ne tangira to za Kosovo, ali ova njuška mi se ne dopada nimalo iskreno, sveukupno.. Odiše negativnošću i odbojnošću, generalno...
 
Ma i mene ne tangira ni najmanje, ja sam uvek tako dramatičan kada iznosim mišljenje ali me ono baš briga šta neko misli. Meni je donekle žao da postajemo nacija koja trpi maltretiranje i dvostruke aršine online i ne stoji iza svojih ljudi, npr., kada su ti isti albanski nacionalisti napadali Baloša za plagiranje ili kada su izmišljali bolesne laži za Breskvicu. Breskvica je apsolutno zlo za PZE ali je naše zlo i mi ćemo da se postaramo za nju bez nekih laži koje dolaze od naših neprijatelja.
 
Back
Top