al Albanija 2024: Besa Kokëdhima – TITAN

Albanija
Ma boli me uvo da budem tastatura ratnik.
 
Srećom i ne moraš. Ova je samu sebe rešila. Sama pala, sama se ubila.
 
Zašto je ovoj provokatorki sve dozvoljeno, uključujući i da taguje Kosovo na svom zvaničnom videu? Zamislite koji bi haos bio da neki naš izvođač taguje Kosovo... Ali dobro, ionako neće nigde sa ovom đubretarskom obradom. Obrada, kao i onaj kostim iz nacionalnog finala! Ukus pihtije...
Nemoj tako, pihtije su ekstra kada se lepo spreme. Ja bih rekao da je ovo ukus nezačinjenih i neuspelih (nestegnutih), odnosno raspalih pihtija.
 
Nemoj tako, pihtije su ekstra kada se lepo spreme. Ja bih rekao da je ovo ukus nezačinjenih i neuspelih (nestegnutih), odnosno raspalih pihtija.
Ma ovo su pomije..
 
Ako je sa Kosova logicno da ce staviti Kosovo, nece valjda staviti Indonezija, i proslogodisnji ucesnici su bili sa Kosova i isticali su to secam se da su sa Kosova..
A jel tako? A pošto nije sa Kosova nego sa juga Albanije, šta onda?
 
Ajd da ne ulazim šta muzara objavljuje na twitteru, to je već za posebno posmatranje, ali na svom zvaničnom jutjub videu je stavila u opisu nove ,,pesme", ako tako možemo nazvati ovu šklopociju jeftinih zvukova: #Besa #Titan #Albania #Kosova
Dijaspora sa Kosova je veća nego ona iz Albanije. Jedino mi to pada na pamet, da želi da osigura što više glasova dijaspore. Po meni svakako očajan potez da neko pada na tako niske grane i očigledno moli ljude da čuju pesmu i da glasaju za nju.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Zavisi od konteksta. Ako se radi o tagovanju zemlje koju predstavlja, a da to nije Srbija, onda ne bi bilo u redu.
 
Na primer ako neko iz Rep.Srbske taguje Srbiju,sta mislite dali bi to bilo u redu.
Interesuje me vase mislenje :love:
Bilo bi u redu, to je pravo svakoga da na nekom instagramu ili fejsbuku kači šta želi.
Dokle god ne koristi psovke, uvrede, ili kači neke bas jezive ili eksplicitne slike meni je to potpuno ok.

To su cak mislim i radile predstavnice Austrije prosle godine i to su i rekle, kao i Francuskinja koja je i javno govorila o povezanosti sa Srbima i Srbijom, tako da..
 
Šta sve pojedinci na ovom forumu pišu samo da bi se pisalo, bez nekog pretjeranog razmišljanja... Fascinantno.
 
Zavisi od konteksta. Ako se radi o tagovanju zemlje koju predstavlja, a da to nije Srbija, onda ne bi bilo u redu.
Iako bi prestavila Bosnu ,meni je sasvim logicno da trazi podrsku od sunarodnjaka iz Srbije
 
Ma ok za podršku, manje-više, nego zvanično na YouTube-u uz video, valjda je logično da stave Bosnu, a ne Srbiju, Nemačku, ili neku treću zemlju, zar ne?
 
Jedno je traženje podrške, a drugo pokazivanje simbola nepostojeće tvorevine i otvorena provokacija.
 
Skoro 3 miliona stanovnika u Albaniji, ispada ko da skoro 3 miliona stanovnika u Albaniji su sa Kosova. Ma dajte molim vas, skoro svake godine imamo ove gluposti gde ili salju Kosovare ili kad to ne rade onda rade ovakve stvari. Srbija kad bi to uradila sa Republikom Srpskom i svim ovim drugim regijama gde ili imamo ljudi ili iz politickih razloga, onda bi nas medjunarodna zajednica cerecila a EBU trazio da se skidaju ti tagovi.

I posle kao kako gledati na Albanske takmicare nepristrasno.

EDIT: Ako ista, samim tim hashtagom mi pomogla da skratim playlistu ove godine, haha. xD
 
Last edited:
E Besiana, Besiana, šta nam uradi od teme i foruma, barem da ti ova pesmetina vredi išta, pa da kažeš.. 😌
 
A i ne znam što se vodi polemika oko nekog taga, koji ni nije na zvaničnom Eurovision nalogu, on je manje bitan od onog što vidimo na terenu, odnosno samoj Evroviziji.
 
Back
Top