al Albanija 2024: Besa Kokëdhima – TITAN

Albanija
Ali ovdje se i dalje spamuje i vrte u krug nekakvi dvoglavi orlovi koji su najmanje bitni u cijeloj priči, poenta diskusije i razlog njenog nastajanja su otvorene fašističke izjave njihovih predstavnika kako je Kosovo dio Albanije i ostale stupidnosti, koga boli ona stvar za crne orlove lol...

Najjači argument je ''mene Albanija ne zanima, ja živim u Srbiji'' lol, pa nikome od nas ovdje ni Breskvica ni Besa nisu ni rod ni pomoz' Bog niti na bilo koji način utiču na naše živote tako da ako se mjesecima Breskvica patosirala svakakvim epitetima a i lično sam u par navrata osudio njenu prljavu kampanju, onda je logično da ću komentarisati i dotičnu Albanku, ovo je albanska tema i svako ko ovdje učestvuje u polemici logično je da ga zanima Albanija u evrovizijskom kontekstu tako da ne znam čemu ovo glumljenje ludila.

Ovdje se sa mnogo većim žarom učestvovalo u pljuvanju ili pak hvaljenju nekih drugih zemalja koje nemaju veze s nama - Italija se godinama naziva štenarom zbog svoje nesposobne organizacije ESC-a, raznorazni epiteti se svakodnevno upućuju Švedskoj zbog njene česte precijenjenosti na takmičenju, o Izraelu i izlivima mržnje da ne pričam ali zato kad Fašistesa iz Albanije indirektno vrijeđa Srbiju onda svi treba da ćutimo jer to ''nE tReBa Da NaS dOtIčE'' lol.
 
Kakav fašizam nisam u toku?
Koliko sam shvatio neko je ovde napisao da je stavila haštag Kosovo na svom instagramu oko toga je i nastala ovde polemika i rasprava, ne kontam zasto je to fašizam sto je neko na svom instagramu samo stavio haštag Kosova i zasto je pokazivanje dvoglavog orlova sto je isto kao da mi Srbi pokazemo 3 prsta provokacija i fašizam ne kapiram?? Ocigledno previše ljudi čitaju informer lol
 
Izjavila je da je Kosovo srce i najslađa kolijevka Albanije, ako to nije velikoalbanski fašizam i podbadanje Srbije onda ne znam šta je lol, guglajte malo i naićićete na masu portala koji su to prenijeli i ne samo mediji iz Srbije već i iz BiH kao i Crne Gore.

Jedini koga treba sankcionisati ovdje si ti @Labi, koji širiš laži i dezinformacije braneći nacionalističke ispade svojih bivših i sadašnjih predstavnika.
 
@Undercover ,ja nisam citao nigde gde je tako deklarisao,ne znam u kom kontekstu je to rekao,sko je rekao.Posto smo vec promasili temu ,treba zahvsliti moderatore koji nam to dozvoljavaju,imam jedno pitanje
Dali nazivas fasizsm ako naprimer neko kaze da Rs i Srbija zivjeti u jednoj drzavi
 
Scoobiša naš, sećam ga se šta mi je ovde radio kad sam došao za neke stvari, ispade sada Skubiša glavni proalbanski sunce ti poljubim, kako se vremena brzo menjaju danas, ljudi moji..😌😛😁🤭

A sad nije li vam dosta ovoga svega ovde?

Možda jadna Besiana hoće da pročita malo mišljenje o revamp-u, i kad uđe ovde, vidi ovo, izbedači se... 🤭🤭🤣
 
Pa lepo, sto da ne, ima 37 pesama ove godine, skoro sve su mi dobre i generalno se trudim da nemam vise od 20ak pesama, mora se smanjiti broj. Ovo je eto jedna drzava manje. x'D Ovako i onako mi se motala negde medju 20-30 mestu, pomogla mi zena, nema sta, oanko po srpski receno "pravi je brat.". xD
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Da se vratimo na temu, a to je pesma. Albanci skoro uvek pucaju sebi u nogu promenom jezika, kad su poslednji put prošli u finale nakon promene jezika? 2010.

2015. je bila na engleskom, ali tad su menjali pesmu, tj. pravili novu
 
Tim više što je Labi forumaš koji je od prvog dana na forumu bio više nego korektan prema svima.

Gorčina je zajebana stvar.
Jel se u ok računa i glasanje na "SSF"?! 🤭🫣🤩
 
Ok, ajde da diskvalifikujemo Besianu, da je popriličan krindž smo zaključili još u mesecu decembru 2023. godine, pošaljemo lepo:


u Malmo, i svi mirni... 😌🤭
 
Nazalost, moram da se slozim, najskoriji put kad mi se svideo prelaz iz albanskog u engleski je bila davna godina kad je bila Elhaida Dani, od tada nijednom mi nije pesma zvucala bolje na engleskom. :/ Refren ove godine joj je bas bio zarazan na albanskom, ovo sada boga pitaj sta je.
 
O čemu Vi? S kojeg to planeta ovog puta imamo uključenje u eter? 😌
Evo, odgovoreno, Makaroni, u prethodnom postu, sa koje.. 😌 Sa jedne jedine koja može biti u ovoj temi.. 🪐
 
Back
Top