Šta trenutno slušate?

Obožavam kad naiđem na neku pjesmu koju dugo nisam čuo, posebno kad je riječ o pjesmama koje sam otkrio zahvaljujući FSC-u, pa se onda ponovo zarazim istom, usput se sjetim tog zlatnog perioda FSC-a, ma divota! @Ivana (koliko me sjećanje služi bez gledanja spiska pjesma, ti si ovo slala), zauvijek sam ti zahvalan na ovom predivnom otkriću! ☺️

 
Malo ću u offtopic, ali baš sam danas razmišljala o tome tko bi iz Hrvatske mogao na neki sljedeći ESC a da se meni sviđa i da mislim da bi i ostalima mogli biti ok pa sam se upravo nipplepeople sjetila.
 
Obožavam kad naiđem na neku pjesmu koju dugo nisam čuo, posebno kad je riječ o pjesmama koje sam otkrio zahvaljujući FSC-u, pa se onda ponovo zarazim istom, usput se sjetim tog zlatnog perioda FSC-a, ma divota! @Ivana (koliko me sjećanje služi bez gledanja spiska pjesma, ti si ovo slala), zauvijek sam ti zahvalan na ovom predivnom otkriću! ☺️

Jesam, hvala na lepom podsećanju, ni ja je duže vreme nisam čula. :)
Ja se totalno zarazila ovim

 
Danas sam, dok sam pravio rucak, pustio radio stanicu (nije ESC radio) na kojoj su bile evrovizijske pesme (i sa NF-a) i podsetilo me je na jednu koju bas volim, a nije imalo prilike da se predstavi evrovizijskoj publici.
 
A evo jedne pesme sa FSC-a koja se nije proslavila, ali moze poneti titulu za jednu od najboljih stejdzinga na FSC-u (Italijani bi pozavideli).
Mislim da bi @Mrm udelio jedno od TOP 3 poena za ovaj vokal i zavrsnicu u finisu pesme. :)
 
Danas sam, dok sam pravio rucak, pustio radio stanicu (nije ESC radio) na kojoj su bile evrovizijske pesme (i sa NF-a) i podsetilo me je na jednu koju bas volim, a nije imalo prilike da se predstavi evrovizijskoj publici.
Koja radio stanica je u pitanju?
 
Preko kablovske Sbb. Ne znam kako se zove, ali je posle radio stanice koja pusta italijansku muziku. Mislim da je na kanalu 786. Sad sam video da se zove Girl Power.
 
U cast njihovog velikog povratka nakon 10 godina. Pamela, Neda i Nika ponovo na okupu. I da se podsetimo ove divne pesme iz 2010. godine koja je nepravedno ispala u polufinalu. Po meni najbolja hrvatska pesma u poslednjih 15 godina. I da ih vidimo sledece godine na Dori. :)
 
Back
Top