Pesma za Evroviziju 22: Polufinale i finale

Mene samo strah kakav je on uzivo, secam se nekog videa kad se spekulisalo da ce nas on predstavljati i nije bas bio prijatan za oci. A njegova muzika me podseca na onog Loika iz Belgije.
 
Pesma koja nije prosla konkurs. Meni ovo bas lepo i bolje od polivine onih nebitnih sa PZE...

 
Kačeno je to već na forum. Ok je pesma, ali nema neki poseban vrhunac, donekle deluje ambiciozno, ali opet i prilično ravno. Radojević je o toj pesmi pričao još letos, misleći da će sa njom dospeti u vrh PZE, a prolazak konkursa mislim da nije ni dovodio u pitanje.
 
Ja tipujem da je možda čak i on pisao muziku i tekst, a da je za aranžman/produkciju uzet neko od stranaca.

Čim ga Konstrakta pozvala da se prijavi, eto ga :)
A je l' to naši predstavnici imaju neko diskreciono pravo pozivanja i preporučivanja kandidata za dogodine? :D
Ili je po sredi samo neka "ajde bre prijavi se" drugarska motivacija?
 
Motivacija, logično :)
 
Jedna stvar mi je misterija:Kako je RTS sada mogao da napravi ovaj grandiozni festival PZE 22,a tamo negde 2016-e,2017-e ovakav festival smo mogli samo da sanjamo,a 2014-e uopšte nismo ni učestvovali,zašto je interesovanje za ESC sredinom 2010-ih kod nas bilo nikakvo u odnosu na sada,šta se to promenilo u međuvremenu i šta je glavni razlog za to,kako sada može ovakav ogroman festival za izbor predstavnika,a pre 5-6 godina nije,odnosno mogli smo takav festival samo da sanjamo?
 
Jedna stvar mi je misterija:Kako je RTS sada mogao da napravi ovaj grandiozni festival PZE 22,a tamo negde 2016-e,2017-e ovakav festival smo mogli samo da sanjamo,a 2014-e uopšte nismo ni učestvovali,zašto je interesovanje za ESC sredinom 2010-ih kod nas bilo nikakvo u odnosu na sada,šta se to promenilo u međuvremenu i šta je glavni razlog za to,kako sada može ovakav ogroman festival za izbor predstavnika,a pre 5-6 godina nije,odnosno mogli smo takav festival samo da sanjamo?
1653487602495.png
 
Back
Top