Pesma za Evroviziju 22: Polufinale i finale

Peace

Ekspert
Mene samo strah kakav je on uzivo, secam se nekog videa kad se spekulisalo da ce nas on predstavljati i nije bas bio prijatan za oci. A njegova muzika me podseca na onog Loika iz Belgije.

Stole

Ekspert
Pesma koja nije prosla konkurs. Meni ovo bas lepo i bolje od polivine onih nebitnih sa PZE...

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Kačeno je to već na forum. Ok je pesma, ali nema neki poseban vrhunac, donekle deluje ambiciozno, ali opet i prilično ravno. Radojević je o toj pesmi pričao još letos, misleći da će sa njom dospeti u vrh PZE, a prolazak konkursa mislim da nije ni dovodio u pitanje.

rintintin

Ekspert
Ja tipujem da je možda čak i on pisao muziku i tekst, a da je za aranžman/produkciju uzet neko od stranaca.

Čim ga Konstrakta pozvala da se prijavi, eto ga :)
A je l' to naši predstavnici imaju neko diskreciono pravo pozivanja i preporučivanja kandidata za dogodine? :D
Ili je po sredi samo neka "ajde bre prijavi se" drugarska motivacija?

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Motivacija, logično :)

Nemanja

Iskusan član
Jedna stvar mi je misterija:Kako je RTS sada mogao da napravi ovaj grandiozni festival PZE 22,a tamo negde 2016-e,2017-e ovakav festival smo mogli samo da sanjamo,a 2014-e uopšte nismo ni učestvovali,zašto je interesovanje za ESC sredinom 2010-ih kod nas bilo nikakvo u odnosu na sada,šta se to promenilo u međuvremenu i šta je glavni razlog za to,kako sada može ovakav ogroman festival za izbor predstavnika,a pre 5-6 godina nije,odnosno mogli smo takav festival samo da sanjamo?

leeethium

Ekspert
Jedna stvar mi je misterija:Kako je RTS sada mogao da napravi ovaj grandiozni festival PZE 22,a tamo negde 2016-e,2017-e ovakav festival smo mogli samo da sanjamo,a 2014-e uopšte nismo ni učestvovali,zašto je interesovanje za ESC sredinom 2010-ih kod nas bilo nikakvo u odnosu na sada,šta se to promenilo u međuvremenu i šta je glavni razlog za to,kako sada može ovakav ogroman festival za izbor predstavnika,a pre 5-6 godina nije,odnosno mogli smo takav festival samo da sanjamo?
1653487602495.png