Pesma za Evroviziju 22: Polufinale i finale

Joj koliko bih voleo da dozvole engleski na PZE sledeće godine, ne volim kad pesme napravljene na engleskom moraju da se prevode, onda mi zvuče nekako neprirodno.
И тиме су им шансе за победу прилично умањене
 
Do sad ovo su svi koji su izrazili želju da se prijave sledeće ili neke naredne godine:

- Sara Jo
- Zorja (Kaže ako se pojavi pesma)
- Angellina (Rekla je još pre pze da ako ne pobedi planira ponovo da se prijavi)
- Teodora
- Luke Black
- Tea Tairović (Možda)
- Milica Pavlović (Ako se udostoji i shvati da je interno neće odabrati)

Naravno, ne mora da znači da će iko od njih od ESC jer smo posle Konstrakte naučili da se ESC potencijal može naći i medju podrumarima i da se rizik isplati.
 
Last edited:
A kakvi smo sa vokalom? Je li se popravio od 2016?

Ja bih volio da Marko Louis dođe sa nečim kao Ruse kose/Dude, a i Zoe Kida mislim da je odlična, Bejbi je bila jedna od najboljih pjesama na PZE i iskreno mislim da je mogla i ona fino da prođe uz dobar nastup.

Ali da ponovimo, koncept (pjesma, nastup, harizma, estetika, ideja, vokal) prije svega i svakog imena 👏
 
Do sad ovo su svi koji su izrazili želju da se prijave sledeće ili neke naredne godine:

- Sara Jo
- Zorja (Kaže ako se pojavi pesma)
- Angellina (Rekla je još pre pze da ako ne pobedi planira ponovo da se prijavi)
- Teodora
- Luke Black
- Tea Tairović (Možda)
- Milica Pavlović (Ako se udostoji i shvati da je interno neće odabrati)

Naravno, ne mora da znači da će iko od njih od ESC jer smo posle Konstrakte naučili da se ESC potencijal može naći i medju podrumarima i da se rizik isplati.
Da, cak je i veci potencijal u podrumu nego na mejnstrimu
 
Back
Top