223. FSC - Welcome back!

Ja sam skoro siguran koja pesma pobeđuje.. E sad ko je to.. :D
 
Ma moze biti bilo sta od Konstrakte i Maneskina zbog ESC uspeha, do Ragnbone i Harryja zbog mainstreama, do Minelli jer je kao hit, do Eni jer ju je Mark stavio na jednoj temi, do Conana jer je pobedio pre nekoliko izdanja, razne su njegove taktike, samo ne znas koju koristi na koje izdanje😁

Niko zna znanje 🤣 Taktike,taktike nema tu romantike taktike,taktike 🤣
 
Prvi FSC na novom forumu polako privodi se kraju
ko li ce biti pobednik u nasem malom forumskom raju?
Kako glasati, kome dati 12, joj slatke muke
Leo gleda, smeska se i zadovoljno trlja ruke


Koja li je taktika koja ce dovesti do pobede nove
nemam vremena da lomim glavu, Tetsujinov podsetnik sada me zove
Maneskin, Konstrakta ili mozda Conan Gray
Battle Beast, Tanxugueiras - ko li ce uzeti ovaj prestizni trofej?


Nova tema je spremna, Leo organizaciju odbij ko Boga te molim
Znas da tvoje pesme slusam, nagradjujem i do neba samo ja volim
Istresi te komentare iz carobne sveske svoje
dopusti i nama smrtnicima da steknemo te dominatorske vestine tvoje.
 
Glasao, jako dobro finale, trenutno raspolozenje me nateralo da obrnem neke poene sa pfa plus oni sa sprotivnoh su se naravno tu nesto umesali.

Inace sad nakon sto sam glasao sam spremio i predikcije ko je sta poslao, ali to cemo ostati za kad tetsujin objavi da je gotovo glasanje (tag me ako nisam online :D ). Mislim da nista pogoditi necu, ima dosta debitanata i jos nekoliko forumasa sa kojim se nisam nesto cesto igrao, a i nakon 3 godine malo sam i podzaboravio kakvi su ukusi. Jedino kroz pf svaki put kad sam slusao Morissette sam tacno znao da je to Djole, plus sam predpostavio da je Majsta jedan od Grka, ostali koji su ispali su gore dole iznenadili.
 
Ne znam za druge, ali ja krecem od nule. One stare pjesme ne brojim. Cini mi se da sam 2x pobijedio i nez kolko puta dsq.

A sto se tice pobjednika nadam se moja pjesma pobjeduje
 
Isto, glasao večeras, namučih se malo sa redosledom najnižih i najviših bodova, plus su mi najomiljenije pesme iz mog pf ispale, pa tu većah šta i kako, ali uspelo se nekako.
 
To su slatke muke, koje se moraju jednom preseci ili se nikad nece odluciti.
Recimo, ja sam u poslednjem momentu obrnuo 1. i 2. mesto. Mada generalno mi je TOP 8 u finalu dosta odlican. A i ovo izdanje mi je sve ukupno dosta dobro. Zadovoljan sam ponudom.
 
Glasao. Delovalo je teško ali lako ide kad se odstrani sve što nije kreativno, tako da na kraju se fin izbor napravio.
 
Sta kazu u Zagreb oce biti rezultati sutra tokom dana ili uvece.
 
Ajde pišite što mislite tko je što poslao pa da vidimo tko će najviše pogoditi. Koliko se sjećam Niko je u predviđanju najbolji bio.
Khm, loše se sećaš.😏

Ja sam mislio ostaviti predviđanja ali tek kad završi glasanje, plus mi treba informacija koji su forumaši u finalu i ko je direktni finalist 😅
tetsujin
Anhel
Choda
Destry94
dodo
euronik
Filhy
Leo Cezar
Margy
Milos-S
Mrm
Replay
rintintin
Ro97
sparkle
Stefan28
Stole
Vax'ildan
zeleni

Inače, ja sam glasao i baš je bilo teško odlučiti. Od 18 mogućih pesama, 15 mi je bilo za makar neki poen, a samo 3 mi se ne sviđaju sada. Otprilike da su u polufinalu ispale one meni najbolje (nekoliko njih) i one slabije, tako da su ostale skoro sve OK pesme.
12 poena je dobila pesma koja mi nakon prvog slušanja nije bila ni za polufinalne poene. Neverovatno koliko je napredovala jer nije bilo nikakve dileme oko mog finalnog favorita i baš me zanima ko stoji iza nje. 32:26 je u poenima u korist prvog polufinala.
A danas sam na radiju čuo Leovu pesmu, odnosno pardon, jednu od Leovih pesama! :D

Ovo je dakle prvi i verovatno jedini "neetički" FSC. Šteta! :( Falilo je svega desetak dana da se ne naruši tradicija duga 12 godina, milsim.
 
Tacno da nisam bio najbolji u pogadjanju, ali ja sam poceo taj trend :D
 
Značiiii glasovanje je full interesantno. Nije za bezveze ona rečenica da se u finalu miješaju ponovno karte jer ste ih zaista ispremiješali.
Ostalo je glasati još samo 7 forumaša! Ako oni glasaju ranije, moguće da će i ranije biti rezultati.

Jedna pjesma (koja je prošla samo zbog većeg broja glasača i bila je prva iznad crte) sada stoji puno bolje u finalu.
Jedna pjesma (koja je bila u top 3 polufinala) sada sjedi ispod top 10.
Jedna pjesma, koja je bila 4. u polufinalu, sada drži jedva 16. mjesto.
Dvije pjesme, koje su se spominjale kao mogući favoriti, drže trenutno 12. i 17. mjesto.

Vrlo, vrlo interesantno. Jedva čekam vidjet što će završnih 7 glasača učiniti.
 
Back
Top