223. FSC - Welcome back!

Hvala na poenima za Harija :love:
12- Marko
10- Novinar, Anhel, rintintin, dodo
8- euronik
7- Boxy, Niko, MarkoH
6- Djole89, sparkle
5- Choda, Majsta
4- Sivi, Margy, Hans
3- Bebi, Ivana
1- Stefan, Ro
Ma uzdravlje, odlična pesma + svaka čast što su jedino tvoja predviđanja večeras pogodila šta sam poslao 😁
 
Kod mene će se s ovog FSC-a svakodnevno nastaviti slušati pjesme od Bad Omens, Harryja, Sofije Carson i Ami (plus naravno Trebas li me koju znam od prije). 4 otkrića, meni više nego dovoljno
 
Pesmu sam bukvalno našao za nešto manje od pola sata, svidela mi se i poslao je.. Nisam je znao od ranije. Moram priznati da je ipak bolje prošla nego što sam očekivao u početku... :D
 
  • Like
Reactions: Mrm
[/URL]
Kod mene će se s ovog FSC-a svakodnevno nastaviti slušati pjesme od Bad Omens, Harryja, Sofije Carson i Ami (plus naravno Trebas li me koju znam od prije). 4 otkrića, meni više nego dovoljno

Ja sam bukvalno prvo stavio u poruku da pošaljem "Fluturi" i onda promenim na "Dulce simfonie" u poslednjem trenu.. :S


Kontam da bi bio sličan rezultat...
 
Sviđa mi se finalni top 4, to su mojih 12, 5, 8 i 6 bodova u finalu, plus hint za mene da se u budućnosti ne libim da šaljem ne toliko safe entrije, mislim da me je to sad koštalo boljeg plasmana (vrv je bilo previše konvencionalno i već čuto), iako ste u komentarima uglavnom umereno pohvaljivali pesmu.

Nadam se da sledeća tema neće biti previše ograničavajuća, tipa samo jedan jezik, ili samo jedan region od 3-4 države, molim organizaciju za dovoljno široku temu 🙏
 
U svakom slučaju, neću otvarati večeras. Tek sutra ujutru. Ali svakako ostaviću vam par sati od otvaranja teme do početka prijava da razmislite šta biste slali. Biće teško.
 
Dobro veče forumašice i forumaši i najlepše hvala na glasovima.
Slika gde sam posle polufinalnih glasača na prvom mestu je meni slično kao i ono kad je Srbija izbila na prvom mestu ove godine na ESC-u. Lep osećaj!
Negde nisam očekivao ni finale, kako su krenuli komentari, ali kako je Destry prokomentarisao, tako je krenulo na bolje.. i na kraju fantastično 2. mesto. Nije moglo bolje.
Što reče domaćin, 3. predlog je tek prošao, 3. sreća.
Zahvaljujem svima, posebno:
5x12 (domaćin, boxy, margy, bebi, leo)
2x10 (destry, erin)
4x8 (replay, zeleni, tinte, majsta)
2x7 (nsts, sparkle/ hvala na lepim rečima) ... a i etici na izdvajanju moje pesme, nije ona dzabe bila ubedljivo prva na euronik top listi.

Domaćine, kao i uvek, a sećanje me još služi, tvoje organizacije su uvek bile vrhunske. Ništa drugačije nije bilo ni sada. Čestitke. 👏

Naravno, čestitam i pobedniku. Lepo je biti u društvu uspešnih debitanata. 👍

p.s. moji finalni poeni:

12 konstrakta
10 clara l
8 harry s
7 minelli
6 glockenbach
5 eni i matija
4 fricska
3 tanxugueiras
2 sofia c
1 rag'n'bone man
 
Last edited:
Hvala ti Euroniče za pesmu. Zaista! Ja sam se posle setio da sam je zapravo čuo na sptofiy-u i da je imam na plejlisti. Meni se takve pesme jako sviđaju i imaju nešto posebno u sebi.
 
Opa, čak jedna 12ica i jedna 10ka, hahahahahhaa. Dobro za početak, što se mene tiče.

Hvala mojim glasačima. Jedva čekam naredno izdanje, i ovog puta neću izneveriti, obećavam.

I naravno, sve čestike pobedniku!
 
Čestitke pobedniku.
I poseban pozdrav @Bebi & @rintintin za poene u polufinalu.
Misha Collins Kiss GIF
 
Jedna pjesma (koja je prošla samo zbog većeg broja glasača i bila je prva iznad crte) sada stoji puno bolje u finalu.
Haha, neverovatno mi je da sam to bio ja. :D Pomislio sam tada na svoju pesmu i baš sam u komentaru nakon polufinalnih rezultata spomenuo da me je zanimalo ko je prošao na taj način u finale. A mogao sam lako i samog sebe da potkopam jer mi je JW Rogers bio negde u rasponu od 5 do 8 poena, a na kraju je dobio ipak 6.
Top 10 plasman na povratničkom FSC-u je za mene sjajan, s obzirom da sam krenuo od nule u pretraživanju pesama i to za ovako slobodnu temu, tako da sam više nego zadovoljan plasmanom.
Veliko hvala Petru i Novinaru koji su mi dali čitavih 12 poena u finalu Anthony Ramosu (Petar i u polufinalu)!!! 🤗🏆
Zatim hvala i Stoletu i Leu na 10 poena! :D Te Ivana (8), Pele (7), Storm (7), Majsta (7), pobednik Stefan (7), Micky (6), Marko H (6) su takođe osobe kojima dugujem zahvalnost, kao i svima ostalima na nižim poenima. Ovaj put sam dobio visoke poene uglavnom od ljudi od kojih retko dobijam bodove pa mi je to zanimljivo.
I ono što mi je posebno zanimljivo je da sem Novinara, niko od ostalih jedanaestoro koji su komentarisali pesme i davali ocene mi nije dao nijedan jedini poen (tako mi je i izgledalo da će biti) što je pokazatelj koliko to može nekoga pogrešno da zavede. Doduše, i svi ti komentari su bili relativno OK i korektni, a jedino je Ramos kod Margy bio u "crvenoj zoni" tako da mi je drago da je pesma naišla na gotovo opšte odobravanje, iako se nije baš toliko visoko plasirala. 🙂

Sve čestitke Steffannu na pobedi! 👏 Pesma je više nego korektna i dobra. Sve vreme mi je bila na ivici oko poena ili ne, i u polufinalu i u finalu, ali je u samom mom finiširanju glasanja prevladao njen kvalitet i dogurala mi je do 4 poena.

Leo je bio toliko uporan u objašnjavanju da nije poslao Konstraktu, da ćemo biti šokirani, da mu je žao nekoga što će ga izbojkotovati drugi jer će misliti da je on, pa mi je žao samog sebe kako sam bio tako naivan kod pogađanja!!! 😞😖
Bio sam na kraju ubeđen da je Minelli koja je isto kod mene dobro prošla u finalnim glasovima.
Ja ne znam kako iko ko imalo poznaje FSC moze da misli da ce Konstrakta da pobedi ,jedino logicno je tu negde oko top 5.
Da, upravo tako...
Ali Leo u polufinalu: 12 poena Tea, 10 Mahrina! :ROFLMAO:
Mlada Stoja jeste loše prošla, ali će svakako ostati upamćena.

Što se samog finala tiče, od mene veliku pohvalu za odabir pesme dobija Dodo! :love: Nije bilo dileme oko mojih 12 poena, iako u startu nisam prihvatao ovu pesmu Conana Greya. Pesma je stvarno kompletan paket: predivan vokal na prvom mestu, odličan tekst, melodija; što kažu i vokal i kompozicija, a jako emotivno zvuči i umirujuće u isto vreme. Nije mi baš jasno ovako slabo 15. mesto jer je zaslužio daleko više. :oops: I Čodin Måneskin je pukao u finalu, a trebalo je da su u vrhu sa ovako sjajnom pesmom. Mislio sam prvo da ih je Boxy poslao.

Zanimljivo mi je uvek kod pogađanja pred finalnu priredbu. Ljudi su pretpostavljali da sam poslao Claru Luciani x2, Rag'n'Bone Man i na kraju čak Milicu Todorović! :LOL: A Ramosova pesma je povezivana redom sa Stoletom, Dodom, Mrmom i plavim Milošem. :)

Pohvale za organizaciju i sve prezentacije, Tetsujine, a posebno moram da pohvalim najbolji dizajn Excel tablica od svih organizatora. :)

I naravno, kad će nova tema? :D
 
Nova tema kada dobijem mogućnost da je otvorim. Koliko vidim još uvek nemam opciju za pokretanje teme.
 
Čestitke pobedniku, pesma je delovala sveže i moderno i baš se uklopila u temu. Od mene 8 poena. ☺️
12 - Eye of the STORM, iz očiglednih razloga, i 10 - Tanxu, možda jedina pesma koju ću opet nekada poslušati.
I dalje sam u šoku da je @Mrm dao 2 poena Nicki Minaj.
 
Back
Top