Ne znam koliko bi bilo pametno da razmak izmedju utakmica bude 2 nedelje, ako bi recimo uzeli da direktno se ide u 1/8 f. Zaboravis da si na SP. Tako bi recimo bilo pobedniku grupe B. Igraju 24. juna pa tek bi igrali 7. jula. I ovako se oduzi, a za odmor je dovoljno i 4-5 dana. A ovi sto bi igrali taj plej-of/in, imali bi jos koju utakmicu da se uigraju i udju u fazu gde nema pravo na kiks.
Ja licno iz mog iskustva, bolje igram kada imam redovno utakmice, nego kada imam pauze (tipa slobodno kolo ili zbog bolesti, lakse povrede). Izgubim ritam, pogotovo ako krene dobro. A to je upravo tako sa pobednicima grupa.