Bilo bi lepo da se nađu i da Iranci nekim čudom pobede xD. Ali teško da ćemo to gledati.
Pa mislim ja bih više volio da BiH nađe sa pobjednikom tog duela ahaha, ali bilo bi zabavno i to.Bilo bi lepo da se nađu i da Iranci nekim čudom pobede xD. Ali teško da ćemo to gledati.
Pa mislim ja bih više volio da BiH nađe sa pobjednikom tog duela ahaha, ali bilo bi zabavno i to.
Хрватска игра против Панаме, ово сам грешком написао. Не узмите ми за злоДанас не би требало бити неких већих изненађења.
Португал 2 : 0 Узбекистан
Енглеска 3 : 1 Гана
Хрватска 4 : 0 Колумбија
Дркић 1 : 1 Колумбић (нека ово буде фејл дана)
Kurentan gospodin.