Pesma Evrovizije 2023 - SRBIJA: Konkurs

Status
Not open for further replies.
Šta ako nas je Duška sve nasankala i neće objaviti listu 9. januara?
 
Ma ne znam i meni je taj spisak previše dobar da bi bio istinit ali s druge strane sve pogađaju, ne znam šta da mislim
 
Ako je kristalna kugla bila pogodila za Srbiju (bar delimično), baš me zanima da li je neki izvođač pravio sranja što je procurelo.
Ili npr. autor jer su imali nekoliko izvođača na umu za pesmu.
 
Jako me intrigira ta kugla, najvise zbog Serifovicke. Da nisu nju stavili ocekivao bih takav spisak, ali ovako sam jaako skeptican. Ali zar samo nas da promasi??? Onda je to pravi dokaz da smo nebeski narod, da nas ni kugla ne moze predvideti.
 
Nije isključeno da je neko iz EBU-a ;) Ne znam da li oni ranije dobijaju spisak učesnika za nf-a ..
 
Jako me intrigira ta kugla, najvise zbog Serifovicke. Da nisu nju stavili ocekivao bih takav spisak, ali ovako sam jaako skeptican. Ali zar samo nas da promasi??? Onda je to pravi dokaz da smo nebeski narod, da nas ni kugla ne moze predvideti.
To se kaže "nestabilno", ne "nebesko".
 
Nije isključeno da je neko iz EBU-a ;) Ne znam da li oni ranije dobijaju spisak učesnika za nf-a ..
Ne verujem da je neko iz EBU, jer na njihovom zvaničnom sajtu objave za nacionalne izbore kasne po par dana.
 
Ladno i Irce pogodila kugla, Ivana Boom Nikolić - Odlazi (Eurovision Serbia 2023 - Official Video)
 
Čekajte, sad sam malo ispao iz fazona, znam za onaj jedan spisak što su leakovali naši mediji i koji su demantovali RTS a i neki izvođači.

Koji je to sad drugi spisak sa kristalnom kuglom i Šerifovićkom i Ivanom Boom na njemu?
 
Ali Sanja Vucic koja je uz Naivin nastup najavila da ce danas izaci spisak. Mozda predvidja, a mozda zna da je Niva poslala neku pesmetinu od koje cemo svi pasti na dupe. Iskreno, ne bih imao nista protiv.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top