si Slovenija 2023: Joker Out - Carpe Diem

Ovo jedva čekam evo. Prvo Slovenci pa Španci poslije
 
Previse iskrenosti i manjeg uvijanja u folije, mozda treba sacekati, ne uvek na prvu, ali kada neko da neku informaciju, moram da dam komentar na to..
 
Plagijat ne, ali istrosene predjevine su mi fuj…videli ste sta se desilo San Marinu prosle godine
 
Urlikke ne kazem da je neka inovativnost, ali je jednostavno meni pesma prelepa. Ona je predivna jedna cura, koja eto drugi put salje jaku pesmu na Melodi…i ima moju podrsku.
 
Pa tebi je Urlikke top top top, a to nema čija nije reciklaža.
Po logici mnogih evrofanova ako je rok u pitanju to je reciklaža i ne možemo da ga imamo svake godine i da dobro prolazi jer je jednom prošlo dobro, a kad su pop i mega basic balade onda može svake godine. Žanr uopšte nije bitan već pesma, a porediti San Marino prošle godine se Maneskinom veze s vezom nema jer nije do žanra već do pesme, Zitti E Buoni je miljama daleko bolja i kvalitetnija pesma.
 
Uvek cu da imam soft spot za ZLOvence na Evrovizijama, ali taj pocetni stav od proglasenja predstavnika pod okrljiem: "E, ako i sa ovim ne uspemo - sajonara bre!!" je

jelena-karleusa.gif


Hvala Bogu sto sam Srbin i sto kad smo najslabije godine imali sigurno nismo nikad otvoreno pravili takva saopstenja i istupe na foru da nas drugi zale:"Jao kme vidi ih mice jadnyy"
 
Joj, ovo ce izgleda biti ekstra! Mislim da ce mi Joker out biti guilty pleasure ove sezone. Ako pesma stvarno bude dobra, bilo bi lepo da se stvori neka magija na esc i bivse exyu zemlje podrze momke, kao sto je to bilo sa Konstraktom i Hurricane kad se ceo region ujedinio.
 
Joj, ovo ce izgleda biti ekstra! Mislim da ce mi Joker out biti guilty pleasure ove sezone. Ako pesma stvarno bude dobra, bilo bi lepo da se stvori neka magija na esc i bivse exyu zemlje podrze momke, kao sto je to bilo sa Konstraktom i Hurricane kad se ceo region ujedinio.

Nadam se da ce ovi momci odraditi posao tako da udju u mejnstrim u Srbiji
 
Još ne mogu da dodjem sebi od onog uzasa zvanog pze, pa se nadam da će u subotu Carpe diem da me oduševili. Generalno sva je prilika da ove godine necemo biti favorit od ex-yu zemalja pored Slovenije i Hrvatske ako ode HD
 
Back
Top