it Italija 2022: Mahmood & Blanco - Brividi

Šta ovo bi sa Iramom i Gianlucom:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Propade mu šanse za top 3 hahahaha kao pijani drugovi na karaokama

FKyJVQRXwAQwBI_
Poorly aged. Drago mi je da je ipak ostao u trci za podijumom, izgleda da je publika voljela jako ovo, možda radi meme-a:LOL::LOL:
 
Saljite mi glasove u PP, 1-8,10,12 do 19h za Sanremo, ono sto smo poceli na zamenskom forumu. Priznati su i glasovi koji su tamo poslati.
 
Toliko sam se navukao na Virale, a znam da nema šanse za pobedu huh

Verovatno ću biti zadovoljan pobednikom ko god da bude
 
Uh veceras samo tvt pre top3, ima Sangiovanni da udje u top3 😆 Ne bi ne cudilo i da Elisa izleti iz top3
 
Na San Remu js rijetko neko pobjeđivao više puta pogotovo u kratkom periodu.Pepino di Capri je 70ih pobjedio 2 puta u 4 godine, a i on je kasnije bio na ESC na domaćem terenu.
 
Joj i ja se nadam da ce Irama napokon da se usunja u taj top3, a posle je sve moguce 🤣
E koliko bi to voljela, mislim da ove godine stvarno zaslužuje podijum konačno. Uvijek ima prejake stvari na Sanremu, vrijeme mu je da ga ispoštuju.
 
VEČITA NEDOUMICA KO I KAKO GLASA NA SANREMU........

Ova slika dočarava upravo to i objašnjava način glasanja tokom festivala.
Večeras dakle u finalu vidimo glasa samo publika

Prvo i drugo veče glasaju isključivo novinari 100%
treće veče: demoskopski žiri i publika po 50 % svako
četvrto veče: demoskopski žiri, novinari i publika po 33%, 33% i 34% respektivno.

Ovo se objedinjava i na samom kraju opet glasuju ispočetka - 33% demoskopski žiri, 33% novinari i 34% publika.


FKv10we-X0-AQ3c9l.png
 
Napisao sam u prvom postu teme o sistemu glasanja, ali ok je i tako grafički prikazano.
 
VEČITA NEDOUMICA KO I KAKO GLASA NA SANREMU........

Ova slika dočarava upravo to i objašnjava način glasanja tokom festivala.
Večeras dakle u finalu vidimo glasa samo publika

Prvo i drugo veče glasaju isključivo novinari 100%
treće veče: demoskopski žiri i publika po 50 % svako
četvrto veče: demoskopski žiri, novinari i publika po 33%, 33% i 34% respektivno.

Ovo se objedinjava i na samom kraju opet glasuju ispočetka - 33% demoskopski žiri, 33% novinari i 34% publika.


View attachment 14
Mahmud i Blanco znaci najlaganiji top 3 veceras, a mislim i da pobedjuju, pesma je lepa
 
Je l ima neko link od Sanrema 2021? Nisu mi zaista jasni Italijani zašto ne postavljaju (i ostavljaju) nastupe na yt kao sav pošten svet nego samo i isključivo RaiPlay i to se sve posle pobriše..
 
Ne znam da li negdje ima išta objavljeno, ali na RaiPlay se Sanremo briše nakon godine dana.:rolleyes::rolleyes:
 
Back
Top