it Italija 2022: Mahmood & Blanco - Brividi

Možda popratim ovo večeras ako ne potraje do sutra u 7 ujutro, ali u svakom slučaju

B R I V I D I do pobjede 🙏🙏🙏
 
Ma nije hahaha nego nije skontala da su izlazile liste sa plasmanima, nije gledala ništa do kraja, samo sluša pjesme već dva dana :D
 
Mahmod je apsolutni favorit. Iskreno meni se njihova pesma uopšte ne dopada 🙄
 
Ma nije hahaha nego nije skontala da su izlazile liste sa plasmanima, nije gledala ništa do kraja, samo sluša pjesme već dva dana :D
A žao mi je nje, baš je slatkica, nadam se da će uspijeti da je pogura tvt noćas malo.
 
Blanco će se nekada vratiti na ESC sam i pobediti. ;)
 
Pa bar da ne bude 25. Meni je pjesma pregotivna i slab sam na nju, ali jes zvučala slabo ono prvo veče koje sam ja gledao
 
Blanco će se nekada vratiti na ESC sam i pobediti. ;)

Može, strašno mi se sviđaju njegovi djelovi Bridivi, ima predivan glas.
Ono što ne volim u Brividi jeste Mahmoodove djelove i spoj njihovih glasova, para mi uši.
Pa bar da ne bude 25. Meni je pjesma pregotivna i slab sam na nju, ali jes zvučala slabo ono prvo veče koje sam ja gledao
Jeste istina, valjda bude bolja noćas.
 
Sve mi pesme zvuče večeras bolje... Noemi u "Hasta la Vista" haljini... :giggle:
 
Da, puno bolje nego prve dve večeri. Noemi savršena 🤗 Užas da ima tako bedan plasman.
 
Ah .... u jednoj reklami za spotify - Laura Pausini - La Solitudine :love: . Sećam se,da kada smo je slušali u okrivu Sanrema 80-ih i 90-ih zvučala onako... Kasnije sam je tako zavoleo... Inače Sabrina udavi sa pričom.... samo sam se plašio da ne uzme da čita knjigu kao jedna pre neko veče...
 
Je l' možda bio omaž Raffaelli Carra? Negde sam video da je večeras.
 
Irama, moj višegodišnji favorit, super. Taman sam se uključio kad treba 😃
 
Stvarno su odlični večeras..Dargen D'Amico mi je sve bolji 😂 LRDL super energični, Irama i Bravi baš baš dobri...Emma divna 😊
 
Ovde kapiram da ćemo saznati pobednika oko 2 ujutru?
 
Back
Top