si Slovenija 2023: Joker Out - Carpe Diem

A stvarno su slatki i harizmaticni na sceni. Nadam se da ce nekako uci u finale.
 
Meni je fina pesma, mada sam se iskreno nadao nečemu boljem. Uživo su slatki i veoma harizmatični, tako da mi je ovo za sada najbolja izabrana pesma u ovoj godini.

Mislim da ih je rano otpisati za prolazak u finale, drugo polufinale će najverovatnije biti dosta slabije (Belgija, Rumunija, Danska i Island koji su nebitni ove godine, albanski krš, Gruzija i San Marino koji se uvek muče, itd).
 
Obična pjesma, ne znam šta bih komentirao. Ne smeta, ali ne ostavlja neki utisak. Oni i spot mi se sviđaju. Očekivao sam više od pjesme
 
Meni je ovo odlično! I mislim da će mi biti apsolutni favoriti, preslatki su! Malo sam pristrasan jer mi je pjevač Bojan poklonio flašu vina nakon odlaska iz hotela, vrlo sam srcu primio poklon s toga ću sve vreme prizivati 12 poena iz Srbije.
 
Veoma slabo, ali imam osecaj da ce Slovenija u finale ove godine.
 
Ma dobro je ovo, jedan jači slovenački entry.
 
Ja sam na sredini, ne smeta ali mi nije najbolje što sam čuo ikada. Isti utisak kao za Irsku.
 
Joker Out skroz dobar...
 
Ovo je druga dimenzija u odnosu na prošlu godinu. Nije loše, dopadljivi su skroz, mada bih voleo da čujem i englesku verziju.
 
Okay, nije loše...nije ni najsjanije da se razumemo...
Na osnovu studijske verzije..
Kod mene je za 7/10..
Na osnovu viđenog do sada dopadaju mi se uživo izvedbe, tako da videćemo..
 
Last edited:
Na Reditu je diskusija o rangiranju trenutnih 7 pesama i Slovenija je u top 3 kod 83/100 ljudi i to je kod većine #1 ili #2 i nijednoj osobi za sada nije poslednja.

Mislim da stranci bolje reaguju na pesmu od nas.
 
Pa dobro, nije neki uspjeh biti u top 3 kad imas Duje, Because of you, ono irsko cudo, kako li se vec zove, i tako to😆
 
Pa dobro, nije neki uspjeh biti u top 3 kad imas Duje, Because of you, ono irsko cudo, kako li se vec zove, i tako to😆
Svakako. Isuviše je rano donositi bilo kakve zaključke, ali imajući u vidu slabiju konkurenciju u drugom polufinalu i činjenicu da 10 od 16 pesama prolazi u finale, mislim da imaju realnu šansu.
 
Bravoo Slovenija, bravo Joker Out, očekivano, mnogo mi se sviđa pesma 😍
 
Back
Top