Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Žiri u Belgiji nema pojma ko je ona, kolika joj je karijera niti ih to zanima preterano, šansa da žiri iz Belgije glasa za Savu Perovića sa pesmom "Presidente" je jednaka šansi da Albanija pobedi Evroviziju 2023.godine.. To što vama ovde "Grmi", "Kida", Radi vas" to može, ali nemojte se onda buniti za glasove posle..
Nećemo.
 
Žiri u Belgiji nema pojma ko je ona, kolika joj je karijera niti ih to zanima preterano, šansa da žiri iz Belgije glasa za Savu Perovića sa pesmom "Presidente" je jednaka šansi da Albanija pobedi Evroviziju 2023.godine.. To što vama ovde "Grmi", "Kida", Radi vas" to može, ali nemojte se onda buniti za glasove posle..

Shame Facepalm GIF by MOODMAN
 
Pa znaš kako, možda ne bi letele 12. ali ako bi otpevala to na engleskom, sa odličnom vokalnom izvedbom, sa dobrim stajlingom koji ide uz ovakvu groovy numeru, neka dobra retro disco jaknica šljokičasta, da pokupi neke solidne poene od žirija ne bi bilo nemoguće.. Jeste malo funky previše za žiri, pre vidim dobro izvedene limunade kao Nađa ili baš jake vokalne numere .. Veruj mi ovi "etno elementi" kod Perovića koji "grme", njih "ne rade" baš nešto... 😉 I ne pričam ovde konkretno toliko baš o Peroviću, nego o celom fazonu...
 
Ne to.. To je "veštakos", vidi se iz aviona 😭.. Ovo za Nađu ovu malu sam rekao samo ako je to "prirodno" iz nje, ako ona to spontano izvede, sa nekom harizmom...
 
Sad sam se baš zainteresovao kako će Nađa izgledati na sceni.. 🤩 Uz akustičnu gitaru bi mi izgledala malo klische, ali nekako baš ovaj izgled njem sa slike tako dobro ide da svira akustičnu gitaru, damn... Ali opet previše ima instrumentala za to, u drugom delu, možda prva polovina samo, a šta posle, uh.. 🤔
 
Nastup za Nađu: "lista" njihove slike na LED ekranima kao da lista galeriju i onda sve te slike nestaju u kulminaciji, sunce izlazi na ekranu i nova deca sanjaju novi svet!
 
Mene je takođe Nađa svojim zvonkim glasom i interpretacijom "kupila".. Tačno je da nije ona autor teksta, ali ga je tako otpevala da sam joj poverovala, kao da je njena životna priča...
Ja mislim da bi to mnogo bolje prošlo nego Savina "jesi li to ti, mala lilili", šta god to značilo..
 
Pa znaš kako, možda ne bi letele 12. ali ako bi otpevala to na engleskom, sa odličnom vokalnom izvedbom, sa dobrim stajlingom koji ide uz ovakvu groovy numeru, neka dobra retro disco jaknica šljokičasta, da pokupi neke solidne poene od žirija ne bi bilo nemoguće.. Jeste malo funky previše za žiri, pre vidim dobro izvedene limunade kao Nađa ili baš jake vokalne numere .. Veruj mi ovi "etno elementi" kod Perovića koji "grme", njih "ne rade" baš nešto... 😉 I ne pričam ovde konkretno toliko baš o Peroviću, nego o celom fazonu...
Koliko je publika gadljiva na etno elemente spojene sa modernim zvukom najbolje je pokazala Ukrajina 2021. i još mnoge druge pjesme.
 
Petre navijaj ponekad za ono što voliš a ne ono za šta "moraš" 🙏;)
 
Pa navijam za Princa i Filipa. Nađa mi jeste među favoritima, ali ne, ne želim to na ESC.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top