Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Ja sam pre svega očekivao da će Lukino kadriranje biti bolje? Ništa jbg. Možda ipak Angellina ide u Liverpul.

Ali aj, sačekaću ceo nastup, neću previše da mračim.
Da, rezija bas losa. Nadam se da je ovo samo za recap.
 
Status
Not open for further replies.
Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije
Back
Top