Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Ja ne znam odakle ste videli da je kadriranje uzasno u 3 sekunde po pesmi. Ok nismo SVT, kapiram da jos uvek i ne umeju u potpunosti da koriste cuepilot, ali ono... pogledajte koliko smo napredovali za 5 godina... Posle one kataklizme u Sava centru ovo jeeee novi milenijum.
 
Ma sve je ovo super, iz ove rekapitulacije se vidi da su se svi fino spremili, bukvalno nema niko koga bih na osnovu rekapa mogao da kritikujem (osim Stefana 🙄). Samo mi ni dalje nije jasno ko podeli ovako ova pf…
 
Meni nije jasno zašto je Luka povezao zombije sa svojom pjesmom. Očekivao sam nešto drugo, al ok.
 
Ljudi , ovo je samo mali isečak . Luka mora otići , jer bilo ko drugi da ode imaćemo ili ispadanje u SF ili cuveno 18,19 mesto kojih smo se nagledali. Moramo da rizikujemo . Nije onaj isečak tako loš . Ne obeshrabrujte se.
 
Cuepilot imaju 3+ godine, realno moglo je to malo dinamičnije i maštovitije da bude snimljeno. Ali definitivno treba sačekati ceo nastup.
 
Bogami, dosta dobri nastupi, kadriranje tu i tamo. Najvise mi se svidjaju Filip Balos (samo malcice da popravu pevanje) i Andjelina. Prate ih Italijani, Savo, Boris i Luka. Od Luke sam ocekivao vise, ne znam na qta su svrsili ti koji su gledali probe, ali cekam veceras. Tj. ne svidjaju mi se koreografija i kadrovi, dok ekrani prste koliko su dobri.
 
Ljudi , ovo je samo mali isečak . Luka mora otići , jer bilo ko drugi da ode imaćemo ili ispadanje u SF ili cuveno 18,19 mesto kojih smo se nagledali. Moramo da rizikujemo . Nije onaj isečak tako loš . Ne obeshrabrujte se.
mnogo gore pesme od "Rumbe", "Presidente" itd su prolazile u top 15, top 10 ESC.

Nastup je ključ
 
Ja ne znam odakle ste videli da je kadriranje uzasno u 3 sekunde po pesmi. Ok nismo SVT, kapiram da jos uvek i ne umeju u potpunosti da koriste cuepilot, ali ono... pogledajte koliko smo napredovali za 5 godina... Posle one kataklizme u Sava centru ovo jeeee novi milenijum.
Objasni zašto ne možemo da se vratimo na nivo kadriranja iz 2020?

SkyMusic nas je uništio.
 
Pa Luka može da pobedi i da zateže nastup do maja, ne vidim problem?
To mi znamo i želimo ali ni žiri ni publika mu neće dati šansu ako se ne izdvoji jer vecina sluša prvi put i taj utisak je bitan.
Osecam da ce pobednik doci iz slabijeg polufinala. Zejna ce bar vokalno razbiti a pesma je zarazna. Videcemo.
Srcem uz Luku svakako ali moram biti realan.
 
Možda stvarno treba sačekati cele nastupe, ali na osnovu ovih isečaka deluje kao da su ti koji su RTS-u prodali cuepilot 2020. i ujedno odradili Beoviziju, a da RTS ekipa ništa nije naučila i još uvek to ne ume da koristi (tek tu i tamo se primete neke brze promene kadrova), uglavnom dominira lagano lelujanje kranova.
 
Ljudi , ovo je samo mali isečak . Luka mora otići , jer bilo ko drugi da ode imaćemo ili ispadanje u SF ili cuveno 18,19 mesto kojih smo se nagledali. Moramo da rizikujemo . Nije onaj isečak tako loš . Ne obeshrabrujte se.
Uh sto volim ove baba Vange sa Wisha.
 
Možda stvarno treba sačekati cele nastupe, ali na osnovu ovih isečaka deluje kao da su ti koji su RTS-u prodali cuepilot 2020. i odradili Beoviziju, a da RTS ekipa ništa nije naučila i još uvek to ne ume da koristi (tek tu i tamo se primete neke brze promene kadrova), uglavnom dominira lagano lelujanje kranova.
B u k v a l n o. 😭😭😭
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top