Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
More ako me razocaraju svi prelazim u Nadjin tim, devojka me kupila na prvu i skinula pesmu uzivo kao sto je otpevala u studiju. Nadam se da ce i Egret tako da me odusevi sutra
 
Kada je Filip Baloš u pitanju , tu sam očekivao neke lasere i puno više igranja. Nekako sam imao osecaj da će žiri da ga gura.
 
Videćemo, Balošev nastup mi izgleda šmekerski, ali nedovoljno za kompletan utisak.
 
Pogledao sam probu bez audia posto sam na poslu, nzm kako su svi pevali ali vizuelno sve kida. Olivera postaje novi Bjorkman
 
Pa koliko sam ja shvatio Filip je menjao dosta nastup poslednji minut? Možda zato nema nikakvu grafiku.
 
Meni sve ovo vrlo tanko izgleda i zvuči, baš smo , ono..., sirot'nja, kakav je ono pod, bzv, sveukupno sve delovalo prošle godine svetski, ove vrlo labavo, a reciklirana scena izgleda... tja.. jeste desetak sekundi, ali je i to vrlo indikativno, Nađa mi deluje najbolje, ostalo kilavo, Italijani su dobri.... Šokirana Mehmedovićemom, šta je ono? Uglavnom, uvek možemo da se vadimo da smo birali high art i da šaljemo Egreta, to ne može da bude loše.
 
A kad večeras cela 3 minuta budu treptaji i plave linije?
Neće sigurno a i pesma mu je bolja od većine. Eeeeee zadnje vreme došlo Petre moj, 😁 ti do juče hvalio Baloša a kritikovao Luku a sad ja hvalim Baloša a kritikujem Luku. Ko bi reko' ?! 😁😁😁
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top