Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Lep provod zelim svima veceras i da nam prodju nasi favoriti u finale :love:

Imate svi pozdrav i od moje lepse polovine, ona takodje prati veceras i koristi priliku da uz PZE dodatno usavrsi svoj srpski :D

#ucimosrpskiuzpze

Uzivajte pa se kuckamo!
 
Prestanite pisati da nećemo ući u finale. To, u ovoj situaciji, i sa ovim brojem učesnika, skoro pa nije moguće ako pobijedi bilo koja pjesma koja je favorit, i koje smo spominjali kao potencijalne predstavnike.
 
Samo dobronamerna ispravka - isečci u rekapu su po 20 a ne 10 sekundi.
 
Prestanite pisati da nećemo ući u finale. To, u ovoj situaciji, i sa ovim brojem učesnika, skoro pa nije moguće ako pobijedi bilo koja pjesma koja je favorit, i koje smo spominjali kao potencijalne predstavnike.
Tako je, gastarbajterska zemlja da ne prodje sa 100% televoting je smesna prica.
 
Evo malopre me pita ćale kad je ta Beovizija (i dalje ne zna novo ime), pita me i ko sve nastupa i ja mu kažem da će tu biti i Filip Žmaher.

Prvo mu je trebalo 5 minuta da skonta ko je to, a onda je napravio zgađenu facu u fazonu "jao, ne on, fujto"
 
Mozda nam je jednostavno sudjeno da posaljemo vrhunsku baladu ala Nadja ili Egret ove godine!?
 
Egreta mnogi isključili ali oduvace sutra vokalno sa curama a mozda i minimalističkim a upečatljivim nastupom.
Luka i Egret 💔
Srpski tvt za vreme Egretovog nastupa:

sleepy-gif-1.gif
 
Za prvo polufinale deluje veoma izvesno ko prolazi (za drugo bi moglo da bude dosta iznenađenja):


Mattia Zanatta i Angela
Nađa
Princ
Baloš
Luke
Angelina
Savo
Chegi

Potencijalno iznenađenje, Žmaher prolazi umesto imenjaka. :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top