Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
RTS i Cuepilot kao kad baba kupi Kirbi usisivač od onih promotera. Baba skontala da je usisivač dobar ali džabe kad nema uputstvo kako da ga koristi.

Tako i RTS, znaju oni da Cuepilot lepo izgleda al šipak, ne znaju kako da ga koriste. A nisu im ni uputstvo ostavili.
 
Upravo je Luke Blek prošao pored mene.

Znači ako on pobedi.... Znači strašno!!!!!


Da vidite na šta bre lik liči :-(
 
Diskutabilan mi je kostim, ali bolje i ovo nego da bude ko pastir.
 
Ma sve je ovo super, iz ove rekapitulacije se vidi da su se svi fino spremili, bukvalno nema niko koga bih na osnovu rekapa mogao da kritikujem (osim Stefana 🙄). Samo mi ni dalje nije jasno ko podeli ovako ova pf…
Zna s eko je glavni kada je ESC u pitanju
 
Što se tiče rekapitulacije, jes' da mi Luka nije ništa specijalno ali opet kontam to je svega par sekundi isječka, sačekaću da ga odgledam i odslušam u cjelosti da vidim šta je spremio pa ću sutra iznijeti svoje mišljenje...
Nisam ni očekivao drugi silazak Isusa Hrista od njegovog performansa mada sam mislio da će se malo poigrati sa animacijama jastoga ili da isti bude u bilo kom vidu i obliku na sceni, da npr. spava u džinovskom jastogu pa se probudi na početku pjesme lol, neću unaprijed da baksuziram govoreći da me je razočarao ali u svakom slučaju su mi oči uprte najviše u njega jer od starta najveće nade u njega polažem te želim vjerovati da će mu nastup biti fakat na svjetskom nivou... Zapravo, više me brine kako će se vokalno izboriti sa pjesmom nego što me muči da li će i koliko će iskidati sa scenografijom (samo da ne pretjera, valjda je i sam svjestan da živi u Srbiji i da mora pažnju prići nekim umjerenim artističkim pristupom).
Ako me on iznevjeri a neko drugi oduševi, mijenjam miljenika ali za sada sam u Lukinom timu, srećno svima večeras! :love:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top