cz Češka Republika 2022: We Are Domi - Lights Off

Češka Republika
Au, jadna, skroz je preplašena. :( Srećom pa ima još malo vremena poraditi na tome da smanji tremu (ako je moguće) ili da nauči kontrolirati glas dok ju pere trema. Šteta pjesme ako će ju uživo uništiti.
 
Ovo je baš neubedljivo, u falšu skoro sve vreme. Ali dobro, ozvučenje je ovde verovatno mnogo lošije.
 
Ne kapiram kako je ovako losa, a za NF je bilo live-on-tape i zvucalo je super (znaci defakto pevalo se uzivo bez poliranja)
 
Pa ko zna, vrlo moguće da se nešto i dorađivalo tada.. :cautious::unsure:
 
Doradjivali su sve nastupe 100%
choda na aparatima

Surprised Meme GIF
 
E pa onda ako se olupaju o beton, znaćemo šta je u pitanju..
Ali ne treba prenagljivati nikad, polako.. :)
 
U ovom nastupu bukvalno pjesma/muzika nju jedu.
Zbog čega je jedina EDM pjesma na esc-u do sada dobro otpjevana Norveška 2017?:cautious:
 
Kakav fail od pevanja, mada deluje mi i da je imala neke tehničke smetnje. Samo da ne prođu kao Triana Park u Kijevu :cry:
 
Deluje mi da ona tehnički onako inače nije loša s pevanjem, ali da, ovde konstantno falš problemi i borba s matricom.
Svakako je uvek jako zeznuto lajv pevanje tih edm pesama na matricu, al ono, ima valjda vremena da se sabere i navežba.
 
Ona uopšte nije čula sebe zbog problema s bubicama koliko sam video.
 

Sreća pa nisu ništa čačkali. Ne čujem ništa novo, osim što posle druge strofe ima bukvalno sekunda pauze pre refrena..mislim da je ovo verzija koja ide uz spot.

Sada kako se kompletiralo naše pf baš se cimam da li će proći dalje. 😔
 
Ja mislim da ovo sigurno ostaje u pf-u. Sama pesma nije uopšte loša, ali vokalno izvođenje će biti najkritičnija tačka. Sudeći po onome što smo čuli, ne sluti na dobro. Uvek dajem prostora iznenađenjima, ali ovde nisam optimista.
 
Poslušao sam i ja ESC verziju i nema nekih većih izmena. Trebalo je samo da izmene već postojeću pesmu na Spotify-u kao Irkinja, umesto da objavljuju ovako posebno, stvarno ljudi ništa ne znaju.
 
I u Barseloni "tehnički problemi"... 🤔
Sve mi govori da će ih biti i u Torinu..

 
Bukvalno svi su imali mix i in-ear probleme, samo što se neko snašao, a drugi su se pogubili. Ja ih uopšte nisam otpisao, super su mi 🙂
 
Gledali smo sinoć prenos i konstatovali odmah da se pogubila :sneaky:
 
I u Barseloni "tehnički problemi"... 🤔
Sve mi govori da će ih biti i u Torinu..

Pa bili su tehnički problemi. Možda ona ne zna da pjeva svakako, ali sinoć je bilo in ear problema skoro svakome.
 
Back
Top