cz Češka Republika 2022: We Are Domi - Lights Off

Češka Republika

rintintin

Ekspert
Ja mislim da ona zna fino da peva, nego to razmaženo, to studiralo na Leeds Conservatoire, to izašlo iz staklenog zvona u realan muzički svet pa sve smeta, itd. 😅

Josipa.

Ekspert
A baš se loše snašla jadna. Možda nema nikakvog iskustva.

Djole89

Ekspert
Opet jako loše. Sve sam sigurniji u stopostotno ispadanje u pf-u.

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Potvrđeno učešće Češke na koncertu u Tel Avivu, tako da su oni uz Rumuna i Maltežanku prvi koji su potvrdili učešće na svih 5 predevrovizijskih koncerata.

Petar

Ekspert
OGAE član
Dakle 5 prilika da kažemo da joj nije radila bubica pa je zato loše pevala. 😂

Djole89

Ekspert
Vrlo lako može pasti i nula, ako bude zvučala kao na ovih par snimaka.

Josipa.

Ekspert
Pa i ja i dalje mislim da prije ispadaju nego prolaze.

rintintin

Ekspert
Svakako greota ako bude tako (meni i Triana Parka bilo žao) jer nije ovo uopšte ni loša pesma ni loš koncept pa da se u startu govorilo da teško prolaze, naprotiv.
Ja i dalje mislim da je gospođica Haškova samo neiskusna, nenaviknuta i razmažena pa se ne snalazi, ali do Torina će se valjda navežbati, a tamo je svakako zvučna tehnika besprekorna i najbolja ikada, to svi govore, čik nek proba tamo da se žali na in-ear :LOL:
Meni je veći problem što neko od esc vlogera reče (a i slažem se) da su te elektro-dens pesme uvek koska za lajv izvođenje čak i kad su u pitanju vrhunski pevači, i da je živo pevanje preko takvog tipa matrice već samo po sebi uvek rizično i blago razočaravajuće u odnosu na studijski snimak.

Mrm

Ekspert
Popravili su se u Tel Avivu u odnosu na prethodne nastupe, ali izdržavani tonovi i visine, biće jako čupavo, tu je baš tanka..

rintintin

Ekspert
Jes vala, oni delovi kad viče u visinama i drži baš kritični, plus me bukvalno uhvati PTSD od Natalije Gordienko prošle godine :ROFLMAO:

• Like
Reactions: Mrm

dodo

Ekspert
Ni sinoć nije blistala, tako da ću do nastupa u Torinu misli usmeriti ka studijskoj verziji čisto da budem siguran da mi neće izleteti iz topa :cry:

32.gif

Tinte

Ekspert
U odnosu na prethodna izvodjenja, ovo je bilo dobro u Tel Avivu. Ako nastavi tako, do Torina ce da bude spremna; valjda. Meni na sceni i dalje izgleda pogubljeno, kao da ne zna gde se nalazi.

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
SMALL TALK: We Are Domi ( :cz: Češka Republika 2022 )

inga

Ekspert
U zadnje vreme sve vise slusam ovu pesmu, refren je bas catchy! Samo nikad mi nece biti jasno sto im se pesma ne zove Where are you now? :D

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Svidja mi se pesma ali ne vidim veliki potencijal za neki bolji plasman. Kod mene nije medju glavnim favoritima ali se generalno dobro kotira.

Dosta ce zavisiti i od nastupa.