cz Češka Republika 2024: Aiko - Pedestal

Češka Republika

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,480
Points
118
q4MIh5j.png

Češka televizija je raspisala konkurs za pesmu koja će ih predstavljati u Malmeu, a koji je završen 6. novembra. Mogli su se slati demo snimci, a jedan izvođač je mogao da konkuriše sa više pesama. Novina je da su pored čeških državljana mogli da se prijave i državljani Slovačke koji žive i rade u Češkoj.

Nacionalni izbor će se održati 4. decembra sa početkom u 19:30 u klubu ROXY u Pragu. Više detalja biće poznato sutra.​

Pobednik: Aiko - Pedestal

 
Last edited:
Opaa, ako je Lenny sa FSC-a, to je onda dobar potencijal!
 
Ne znam nikog od ovih lol Ali izgleda da će biti baš dobre pjesme, hajde da konačno i ta sezona nacionalnih finala otpočne
 
Jao, moja Lenny! 🥰
Divna vijest! Nadam se da je pjesma na razini Hell.o.
 
Ne znam nikoga od ovih, ali sam naknadno poslusao nekoliko pesama od Lenny i skroz je moja soljica caja taj njen stil... Lenny do pobede :D
 
Baš rano prvo NF. U to radni dan, baš bezveze termin. Nadam se da će Česi konačno ubosti nešto što mi se sviđa.
 
Mislim da ce tad biti objavljene pesme i onda valjda rok od nekoliko dana za glasanje.
 
Svejedno, baš mi je nekako rano. Prvo francuska pesma kao grom iz vedra neba, sad i Česi. :ROFLMAO:
 
Sedam pesama neće biti objavljeno pre dana ESCZ 2024 tako pise na eurovisionworld .
Screenshot 2023-11-29 at 14-13-52 Czechia Artists for ESCZ 2024 revealed.png
 
Jao, moja Lenny! 🥰
Divna vijest! Nadam se da je pjesma na razini Hell.o.

Osvojila FSC pred 5 godina, a sad hoce na ESC. Pogledajte kako danas izgleda nekadašnja mlada nada (FOTO)
 
Ono što je izjavio njen FSC otac Marko dovest će vas do suza (VIDEO)
 
Videćemo šta će ostali ponuditi, ali ovako na slepo def hajp.


 
Sumnjam jer se to baš retko desi da pesma bude u fazonu neke koju već volimo, ali ono što definitivno možemo da očekujemo je ozbiljna produkcija i ovaj zvuk koji ona fura, naravno.
 
Apsolutno. I što je najbolje, može i brža pjesma i nešto sporije, baladičnije, sve joj paše :love:


Taj hrapavi glas, ah... <3
 
Back
Top