cz Češka Republika 2024: Aiko - Pedestal

Češka Republika
Evo Gianna i Lenny objavile pjesme koje se mogu poslušati preko VPN-a za Novi Zeland. Nakon što sam preslušao sve pjesme mogu reći da Češka ima sasvim solidan nacionalni izbor i sretno MYDY-u u Malmeu. 🤗
 
Nisam čuo preostale dve, ali od ovih što jesam, najbolja mi je Aiko, šteta što mi se čini da će to biti veliki raspad uživo.
 
Za mene definitivno Aiko ili Elly za pobedu. Lenny je definitvno pevacki najbolja, ali iskreno pesma me uopste "ne radi", mislim da ode na esc, jedva bi mozda usla u finale s obzirom da u pf glasa samo publika. Bice zanimljivo videti veceras, ako se Aiko i Elly pevacki raspadnu, sto se i moze ocekivati, onda verovatno Lenny lagano pobedjuje...
 
Studio je komedija, blago rečeno, ovo otprilike kao moja terasa. :D Česi pokazuju neozbiljnost i nezainteresovanost level pro iz godine u godinu.
 
Ne znam zašto jednostavno nisu ostavili ovaj tip scenografije

podseća na VEVO live studio, slažem se da je ta scena mnogo bolja

Nego ove pesme do sada me podsećaju kao neke koje bi FSC klan slao xD


Aiko - Pedestal mi se baš sviđa
 
Kad smo kod FSC-a, jednu učesnicu ovog nacionalnog finala sam razmatrao da posaljem na zelenovo izdanje, ali je pesma sa moje liste bila starija od godinu dana.
 
Al' nisu ni oni blesavi - ulože dvije i pol češke krune u nacionalno finale i na kraju se dovuku do top 10 plasmana na ESC-u, a neke države ulupaju desetke hiljada eura na NF za ispuš u polufinalu u maju :coffee:
unpopular opinion: Bitniji je hajp oko izbora predstavnika nego sam plasman

Džabe ti i top 10 ako niko više ne sluša tu pesmu, a imaš pesme poput "Telemovies" koje su epski popušile u polufinalu, a i dan danas su slušane i cenjene

Zato je meni, recimo, Luke dosta draži nego neki bolji rezultati Srbije
 
Back
Top