cz Češka Republika 2024: Aiko - Pedestal

Češka Republika
Ako nije naučila da artikuliše volumen svog vokala, džaba joj što je izbacila sise. Ne uklapa mi se ovo uz pesmu, pritom joj je žreb mnogo loš. NQ.
 
Šteta. Volim pesmu, ali ovde nikako nije trebalo da bude bop nastup.
 
Aiko ukrala obleku od Mustija.

Bizarna godina što se tiče mode. Možda ja jednostavno ne kapiram, ali mi se doslovno nijedan autfit do sada ne dopada (0/20). Ili su dosadni i neinspirstivni kao ovaj ili su prosto veoma ružni kao kostim od Švajcarske.
 
Moda općenito postaje sve bolesnija i bolesnija, i svi pokušavaju izgledat što ekstravagantnije, a nekad uopće nema potrebe za tim
 
Da li uopšte imamo nešto ekstravagantno ove godine doduše?

Ja sam recimo od Rejven očekivao neki kostim nalik onom na Dori, to bi izgledalo veoma ekstravagantno i lepo, ali je na kraju došla u ronilačkom odelu.

Ne bih nazvao Nemov kostim ekstravagantnim. Više izgleda kao Sara Mišel Gelar dok igra Dafni u filmu Skubi Du.
 
Pesma bez nekog posebnog takmicarskog potencijala. Ok je za radio, za nesto vise od toga....tesko. Ne ocekujem previse sto se rezultata tice.
 
Koliko loše im je snimljen isečak. Onaj kadar kad je plesačice dižu definitivno jedan od najgorih ove godine.
 
Katastrofa. Bez stila, ukusa i mere potpuno. Mislio sam da postoji neka šansa da mi se donekle svidi, ali ne.
 
Obleka katastrofalna, nastup ok, nasnimljeni vokali top, pesma top, vrv neće u finale.
 
5t7wRQv.jpeg
 
Back
Top