cz Češka Republika 2024: Aiko - Pedestal

Češka Republika
KONACNO (tj za dva dana konacno)! Ne znam koj moj im je trebalo ovoliko? Ako ne odrade neki dobar revamp, bojkot xD (ionako mi je jedna od retkih koju bas ne volim)

 
Ali što su u tizer ubacili reakcije ovih poznatih esc jutjubera i svi oduševljeni, u šoku i neverici, a na kraju će biti neke osrednje i ne velike promene.

Edit: Pored kozmetičkih promena u strofama, kraj su fino izmenili, zvuči interesantno, ali kako će ona izvući onaj visoki ton boga pitaj...
 
Last edited:
Ispeglan je dobro instrumental bogami, ali to primećujemo samo mi koji smo ludi za takvim stvarima. :D

Kraj pesme je izmenjen i sviđa mi se.

Sve u svemu ostaje mi gde jeste u topu, super je ovo pesmica. Srećno sa visokim tonom.
 
Počela mi se sviđat ova pjesmica, ali još uvijek imam teške traume od onog nastupa uživo 😖
 
Pa nije baš ista, ima očiglednih promena u aranžmanu, samo da to ona izvede kako treba. Meni se sviđaju obe verzije tako da ono 👍🏻 Go, Aiko, go!
 
Ne svidja mi se onaj deo sto su promenili, ono gde se kao svadjaju

A sama pesma mi pre ovoga bila u top5
 
Džabe i njoj i Francuzu sve, makar izvlakali i puna 3 minuta ove visoket tonove, eurovision SONG contest ;)
 
Upravo zato što je song contest, Francuzu treba čestitati na divnoj kompoziciji.

A Čehinja ima odbojan vokal, kreštav, sve vreme tako zvuči, pa izvukla notu ili ne, meni loše zvuči.
 
Poenta priče je da je devojka očigledno radila na svom vokalu i da će na Evroviziji zvučati bolje i sigurnije nego na nacionalnom finalu. Druga stvar što ste osetljivi na sve i svašta. A o tome šta je nekome pesma, a šta ne, to je sve subjektivno.
 
Iako nemam neko specijalno visoko misljenje o ovoj pesmi, smatram da jeste potcenjena.
 
Verovatno bi se malo bolje kotirala da nije ostavila onako los prvi utisak. Fanovi ne daju drugu sansu. Onaj Belgijanac iz 2013. je isto bio uzas na nf, pa mu ni revamp i spot nisu pomogli da si podigne sa dna. Medjutim na evrovizji umalo nije upao u top 10. i svi bili u cudu.
 
Back
Top