Đavolja večera 3

Pobednik S03 ĐV treba da bude :

  • Micky

  • Dežurni

  • Destry94

  • Ro97

  • zeleni

  • Pokahontas

  • Stefix


The results of this poll are hidden until it is manually edited by the user or site admin.

Ne tuci jeee! 🤭
Nikog ne tučemo. Samo ne dozvoljavamo da se pišu ekstremno neprihvatljive stvari. Nekad ne stignemo sve da vidimo, pa tu je opcija Report, koju su sad neki članovi iskoristili i prijavili sporan post, a pošto joj nije prvi put da je opomenuta, to je samo logičan sled dešavanja.
 
Interesantno da to kažeš baš ti koji godinama ne možeš da preboliš Survivor.
Izvini, mozda volim da se provociram zarad zabave ili da ne nastavim kontakt sa ljudima koji se reklamiraju laznom moralnoscu jer mi ne prijaju takvi ljudi, ali nikad nisam preispitavao svoj karakter i ulazio u manacni napad depresije zbog nekoliko stranaca na forumu i njihovih komentara koji su exaggerated u ime zabave.

Covek je morao da rangira ljude iako za nikog nije mislio da je spletkaros i morao je da nadje neki razlog, a vi ste svi pali u depre kao da vam se obratio pogrdnim recima i naravno unistili ono malo tracak zabave koje je ova igra trebala da donese.

A kad neko drugi ne shvati vase sale onda ajde da ih baniramo sa FSCa.
 
A to ju forumaši prijavili...hmmm, e sad ja idem od posta do posta gdje mi je Leo brisao emojije i fino report svaki post 😌

Prvo ću reportat post gdje je bio duel Tinte vs Filhy, još sam htio nakraju napisat obojica su mi okej, kao da me ne bi krivo shvatili, ali reko ma neće me krivo shvatit nabacao sam emojije... kad ono PRCCCCC
 
Ahahahahha ,gotov sam 🤣
A to ju forumaši prijavili...hmmm, e sad ja idem od posta do posta gdje mi je Leo brisao emojije i fino report svaki post 😌

Prvo ću reportat post gdje je bio duel Tinte vs Filhy, još sam htio nakraju napisat obojica su mi okej, kao da me ne bi krivo shvatili, ali reko ma neće me krivo shvatit nabacao sam emojije... kad ono PRCCCCC
 
Čisto da se zna, ja nisam prijavio onaj paučinin post lol

Ali bez obzira da li ja prijavio ili ne, kapiram odluku moderatora i forumaše koji su to prijavili. I ja sâm nekad preteram i ne kmečim kad mi se brišu postovi nigde.
 
Izvini, mozda volim da se provociram zarad zabave ili da ne nastavim kontakt sa ljudima koji se reklamiraju laznom moralnoscu jer mi ne prijaju takvi ljudi, ali nikad nisam preispitavao svoj karakter i ulazio u manacni napad depresije zbog nekoliko stranaca na forumu i njihovih komentara koji su exaggerated u ime zabave.

Covek je morao da rangira ljude iako za nikog nije mislio da je spletkaros i morao je da nadje neki razlog, a vi ste svi pali u depre kao da vam se obratio pogrdnim recima i naravno unistili ono malo tracak zabave koje je ova igra trebala da donese.

A kad neko drugi ne shvati vase sale onda ajde da ih baniramo sa FSCa.
Navikli smo od tebe da glumiš moralnu policiju u svakoj mogućoj situaciji na forumu, ali prvo se pozabavi sopstvenim dvorištem. Prvi kmečiš i negativišeš za razne situacije.

Lepo je Petar objasnio da ne prija svima isti način komunikacije, konstantno podbadanje i provociranje, tako da smatram da je najbolje da te stavim na ignore 👍
 
Razumem kako se osećaš pošto sam se i ja slično sećao nakon baraža. Prvobitno sam planirao da ni ne glasam u tom baražu, međutim Liberta me je ubedio da pošaljem glasove. Ostao mi je gorak ukus zbog nekoliko odgovora, ali najviše me je "zaboleo" odgovor gde je Liberta okarakterisan kao folirant iz razloga što se druži sa mnom. Nije me možda doslovno zabolelo, ali u trenutku kada sam to pročitao uopšte mi nije bilo prijatno. Ja jesam napravio neke greške na ovom forumu za ovih 9 godina, imao sam i čarke sa nekima i potpuno mi je u redu da nemaju svi lepo mišljenje o meni, ni ne trudim se da me svi gotive. Ali razumite da nije lep osećaj kada o nekome "sudite" zato što se druži sa nekim. Eto, ja sam dobar sa Endregom o kom 99% foruma nema lepo mišljenje. I ja znam kako se on ponaša po forumu, ali znam takođe da u duši nije takav kakvim se predstavlja i žao mi je što ne može da bude kakav zaista jeste. On je prema meni bio divan i pomogao mi je u nekim situacijama kada sam se jako teško osećao i ja ću mu zauvek biti zahvalan za to.
Ja znam da je sve ovo igrica i da nekad ne kažemo ono što mislimo i ja želim da verujem da Destry nije tako mislio i da ima pozitivno mišljenje o meni, kao što i ja imam lepo mišljenje o njemu i smatram da je kvalitetna osoba, samo je bio malo nespretan sa odgovorom.
I nije ovo jedini razlog zašto sam odustao, bilo je nekolilo privatnih razloga koji su se skupili na gomili.

Dežurni, nadam se da ćeš se predomisliti i da nećeš otići sa foruma. Eto, ja imam lepo mišljenje o tebi i ja bih takođe voleo bolje da te upoznam kao što si napisao u jednom odgovoru za mene 🤗

Objasnio sam Liberti u pp-u uradiću to i ovde javno. Nemam loše mišljenje o vama i to što sam napisao je zaista bila šala. Uopšte nisam želeo da tako bude shvaćena ni prihvaćena. O tebi imam super mišljenje još od kad si došao na forum. Ne poznajemo se lično ali na forumu svaka konverzacija nam je uvek bila super i s tobom se uvek moglo komunicirati.

Sve vezano za Survivor što sam spomenuo je bila šala ^^. I iskreno više cenim Survivor villians nego heroes :D.

I opet da kažem. Ne mislim da je Liberta folirant i pogotovo ne zato što se druži sa tobom. Prihvatam da mi možda šala ni komentar nisu bili na mestu i žao mi je ako ste obojica to loše shvatili jer zaista nije trebalo tako da bude shvaćeno.
 
Objasnio sam Liberti u pp-u uradiću to i ovde javno. Nemam loše mišljenje o vama i to što sam napisao je zaista bila šala. Uopšte nisam želeo da tako bude shvaćena ni prihvaćena. O tebi imam super mišljenje još od kad si došao na forum. Ne poznajemo se lično ali na forumu svaka konverzacija nam je uvek bila super i s tobom se uvek moglo komunicirati.

Sve vezano za Survivor što sam spomenuo je bila šala ^^. I iskreno više cenim Survivor villians nego heroes :D.

I opet da kažem. Ne mislim da je Liberta folirant i pogotovo ne zato što se druži sa tobom. Prihvatam da mi možda šala ni komentar nisu bili na mestu i žao mi je ako ste obojica to loše shvatili jer zaista nije trebalo tako da bude shvaćeno.
Ma sve okej, samo sam ponekad mozgao zašto imaš nešto protiv mene iako ti nikad ništa loše nisam uradio. U glavi mi je ostalo da si me u prethodnoj Đavoljoj večeri opisao jako negativnim karakteristikama i to mi je tada bilo čudno jer ja u tom momentu nisam znao za tebe tj. nismo imali nikakav kontakt (bio si na nekoj pauzi od foruma). Ali eto, drago mi je da je sve rešeno i puno sreće u finalu, bio si jedan od zanimljivijih sinoć na večeri.
 
Bar te nije nitko nazvao narkomanom. I sorry, al malo ti je delulu priča da te ne vole jer si dobar s Endregom (koji mi je btw zanimljiv i nije fake) ili Petrom. Al dobro finale je, patetika prije svega.
 
Preterujete ljudi saberite se!!! Idiotski bi bilo da smo svi dobri jedni sa drugima i da se svi slažemo sa jednim mišljenjem, ali možemo da se poštujemo kolko tolko jer smo ovde svi zbog jednog istog razloga, a to je zabava!
 
Ja se izvinjavam što sam nenamerno (zbog vaših loših epiteta) juče otvorio Pandorinu kutiju i sada isplivavaju novi problemi na temi gde ne bi trebalo da ih bude 😅
 
Priznaj da te Leo nagovorio 🤪
obrovac-medicinska.gif

ipak nije
 
Last edited:
A to ju forumaši prijavili...hmmm, e sad ja idem od posta do posta gdje mi je Leo brisao emojije i fino report svaki post 😌

Prvo ću reportat post gdje je bio duel Tinte vs Filhy, još sam htio nakraju napisat obojica su mi okej, kao da me ne bi krivo shvatili, ali reko ma neće me krivo shvatit nabacao sam emojije... kad ono PRCCCCC
Kako te nije sramota da pises neistine.😠 Pises da sam ti ispljuvao pesme, a 90% pesama ti nisam iskomentarisao. Tvoje pesme su mi mozda neispirativne i nisu za komentar, ali da sam ih popljuvao. Boze sacuvaj.🙄 Ali znam da sam ti gotivniji od Filhyja.😊

U pravu ste da sam ovde manje na forumu, pogotovo u poslednja 3-4 meseca, pa nisam ukljucen toliko u druge teme, rasprave i dr. pa me ne poznaju. Svakako na ovakav vid pitanja gledam kroz zabavu, osim ako ne predje na neko vredjanje.

Ali sto je Pokahontas diskretno prosao ispod radara, udelivsi samo ocene. 🤨
 
Last edited:
Back
Top