Đavolja večera 3

Pobednik S03 ĐV treba da bude :

  • Micky

  • Dežurni

  • Destry94

  • Ro97

  • zeleni

  • Pokahontas

  • Stefix


The results of this poll are hidden until it is manually edited by the user or site admin.

Neki ljudi su neverovatno infantilni i tu pomoći nema. Kad odrastu, biće im krindž šta su sve lupetali ovde.

A zanimljivo kako svaki put kad se neko uvredi zbog nečega neko drugi odigra kartu "Sve shvatate ozbiljno". I ja sam imao te trenutke kad sam igrao tu kartu, ali skapirao sam da ljudima takav način komunikacije prosto ne prija i to je okej.

Targetiranje ljudi jer se druže s nekim mi je ono, peti razred osnovne. Tako se ružno govori i o ljudima koji su dobri sa mnom, dno.

Srećno finalistima, bili ste užasno dosadni u finalu gotovo svi i ne zaslužujete to finale. (ovo je šala)
 
Last edited:
Ja nakon sto sam procitao sve ovo, jel moguce da do te mere shvatate ozbiljno sve

ljubav-navika.gif
Interesantno da to kažeš baš ti koji godinama ne možeš da preboliš Survivor.
 
Hvala svima koji su me naveli u postu i rekli da zaslužujem finale. Odgovori su bili zanimljivi iako uopšte ne znam za koga da glasam na kraju, svi ste mi tu negde po odgovorima. Iako mi se čini da se jedan forumaš izdvaja po otvorenosti u odgovorima, ne znam da li zaslužuje moj glas zbog nekih drugih stvari. Elem, drago mi je da vas asociram na sve i svašta i to mi je kul 🤣 Istina je da mnogi ovaj forum shvataju ozbiljno, i to previše ali uvek imajte na umu to da su poruke jedno, a reakcije uživo totalna druga stvar. Toliko toga može da se izvuče iz konteksta.. Većina forumaša se međusobno ne poznaje uživo toliko dobro, mi ovde sami biramo na koji način i šta delimo o sebi. @Dežurni tuđa mišljenja ne treba uopšte da te remete, nemoj da te to sprečava i demotiviše u tome da ostaneš i učestvuješ u diskusiji. Evo meni si drag mada ti to znaš i sam 🩵 @Stole prebiću te jer si odustao, ali ću o tome da ti pišem privatno. Zaslužuješ finale rame uz rame sa ostalima. Biću na mukama što se tiče glasova jer ne znam po kom kriterijumu da se vodim. I za kraj @Leo Cezar svaka čast za kreativu, sledeću sezonu slobodno još više zaljuti i zabiberi. Apel da @pauksamarsa učestvuje u svemu ikada od sada, ne znam lutko, gde si do sada bila?? Pa ti si otkriće 🤣
 
Šta je bre ovo? Destri vanila i na prvoj večeri i u baražu, a sad odjednom... ja sam zgrožen!

Šalim se, Destri javi se u PP.

Micky - Sve bih voleo da vidim u finalu, jer svako je zasluzio da bude tamo, ali ako vec moram da izdvojim onda bih voleo da su u finalu liberta i MilanB. Osoba koja je najmanje zasluzila finale je Vax, jer me je ocenio sa 0 u duelu sa Bebijem

Ro97 - Moj izbor je MilanB, bio mi je nekako najzanimljiviji . Anhel, on je rekao da mu je drago što nije finalu, tako da ono... logičan neki odabir

Hvala @Ro97 i @Micky. 😍
 
Last edited:
Prošle godine ja napravila tviter da bih ispratila PZE, bila 7 dana i neki Petar i Stevan me popljuvali iako sam bila ista kao ovde. Kad sam došla ovde uplašila se da ovaj odavde Petar i Stefan nisu ta dva sa tvitera. Ali baš me briga i da jesu vreme će namestiti sve ako smo normalni ljudi.
Pahahahaa nisam ja, niti se zovem Stevan.

Doduše, pričali su mi da me je pola krštenja sveštenik krstio kao Stevana, jer je čovek bio prigluv i jedva kasnije je shvatio da sam Stefan, a ne Stevan
 
View attachment 13207

1. The Circle
2. Squid Game - The Challenge
3. Ljubav preko žice

4. Tvoj glas zvuči poznato
5. The Amazing Race
6. The Cube
7. Đavolja večera ✅
8. Vruća stolica
9. THE BIGGEST FAN OF EUROVISION SONG CONTEST

10. Veliki brat
11. Game of Thrones

12. The Voice



next?
 
Pahahahaa nisam ja, niti se zovem Stevan.

Doduše, pričali su mi da me je pola krštenja sveštenik krstio kao Stevana, jer je čovek bio prigluv i jedva kasnije je shvatio da sam Stefan, a ne Stevan
Pa da, primetila sam da nisi Stevan nego Stefan al prvo sto sam videla kad sam dosla je bilo to da se ti i Petar izdvajate u forumu kao neki autoriteti po stilu i načinu pisanja :ROFLMAO: I onda mi je bilo previse cudno kako i ovde Petar i Stefan (ili Stevan) dominantni reko kuku ako su ta dvojica sa tvitera
 
Sledeća počinje odmah po završetku ĐV a traju najviše mesec dana ,osim pevačkih koji traju do 2 meseca.
 
Screenshot_20240310_114755_Google.jpg

Sedim tako nešto i razmišljam... zašto bih se povlačio? Neka misli ko šta hoće i to je to, ja se nadam da će me ljudi kad tad prihvatiti kao normalnu ličnost a ne kao bota, tako da do tada neka misli ko šta želi, iako mi je stvarno krivo zbog nekih epiteta koje sam dobio nezasluženo, ali kako god... od sada me bukvalno ništa ne može pogoditi jer ništa i ne očekujem 👌🏻🫶🏻
 
View attachment 13207

1. The Circle
2. Squid Game - The Challenge
3. Ljubav preko žice

4. Tvoj glas zvuči poznato
5. The Amazing Race
6. The Cube
7. Đavolja večera ✅
8. Vruća stolica
9. THE BIGGEST FAN OF EUROVISION SONG CONTEST

10. Veliki brat
11. Game of Thrones

12. The Voice



next?
Ljubav preko žice, Vruća stolica, TBFOESC, Veliki brat 😏
 
Idemo 💪

Ja da sam slušao sve što su pisali o meni ovde sad bi bio na psihijatriji 🤣
Naravno da lečim njih, ne kao pacijent 🤣
View attachment 19678

Sedim tako nešto i razmišljam... zašto bih se povlačio? Neka misli ko šta hoće i to je to, ja se nadam da će me ljudi kad tad prihvatiti kao normalnu ličnost a ne kao bota, tako da do tada neka misli ko šta želi, iako mi je stvarno krivo zbog nekih epiteta koje sam dobio nezasluženo, ali kako god... od sada me bukvalno ništa ne može pogoditi jer ništa i ne očekujem 👌🏻🫶🏻
 
Back
Top