Đavolja večera 3

Pobednik S03 ĐV treba da bude :

  • Micky

  • Dežurni

  • Destry94

  • Ro97

  • zeleni

  • Pokahontas

  • Stefix


The results of this poll are hidden until it is manually edited by the user or site admin.

Ja kao osoba koja svoje osjećaje i humor izražava kroz emojije se trenutno osjećam jako zakinuto! Emojiji su doslovno moja hrana i voda 😠😡🤬


Sutra prosvjed u 18:00 ispred Cezar Productionsa

#SrušiliSteGnezdoRoovo
 
Iskreno, posle ove večere se osećam pomalo loše a nimalo raspoloženo kako sam očekivao, ovo mi je na neki način poslužilo da shvatim realnost i realnu sliku o meni koji određeni ljudi imaju, a kao mali deo foruma kapiram da je to slično i za većinu foruma, u meni su ponovo probuđeni loši osećaji, anksioznost itd
I žao mi je što većima ima pogrešnu sliku o meni ali jbg
Kapiram da ću se povući na neko vreme, ionako sam dosadan to i znam...i narikača sam i trihomonas pored dosade
Razumem kako se osećaš pošto sam se i ja slično sećao nakon baraža. Prvobitno sam planirao da ni ne glasam u tom baražu, međutim Liberta me je ubedio da pošaljem glasove. Ostao mi je gorak ukus zbog nekoliko odgovora, ali najviše me je "zaboleo" odgovor gde je Liberta okarakterisan kao folirant iz razloga što se druži sa mnom. Nije me možda doslovno zabolelo, ali u trenutku kada sam to pročitao uopšte mi nije bilo prijatno. Ja jesam napravio neke greške na ovom forumu za ovih 9 godina, imao sam i čarke sa nekima i potpuno mi je u redu da nemaju svi lepo mišljenje o meni, ni ne trudim se da me svi gotive. Ali razumite da nije lep osećaj kada o nekome "sudite" zato što se druži sa nekim. Eto, ja sam dobar sa Endregom o kom 99% foruma nema lepo mišljenje. I ja znam kako se on ponaša po forumu, ali znam takođe da u duši nije takav kakvim se predstavlja i žao mi je što ne može da bude kakav zaista jeste. On je prema meni bio divan i pomogao mi je u nekim situacijama kada sam se jako teško osećao i ja ću mu zauvek biti zahvalan za to.
Ja znam da je sve ovo igrica i da nekad ne kažemo ono što mislimo i ja želim da verujem da Destry nije tako mislio i da ima pozitivno mišljenje o meni, kao što i ja imam lepo mišljenje o njemu i smatram da je kvalitetna osoba, samo je bio malo nespretan sa odgovorom.
I nije ovo jedini razlog zašto sam odustao, bilo je nekolilo privatnih razloga koji su se skupili na gomili.

Dežurni, nadam se da ćeš se predomisliti i da nećeš otići sa foruma. Eto, ja imam lepo mišljenje o tebi i ja bih takođe voleo bolje da te upoznam kao što si napisao u jednom odgovoru za mene 🤗
 
Stole pređi u naš klan!

@dodo mislim da je vrijeme za Ronelu!
 
Last edited:
Iiii? Sta si htela sa ovim da postignes? 🤣
Pa dosta ljudi zna za ovo, to sam napisao vec javno ovde u jednoj od tema da sam ti trazio da spasis Lazaretinu 🤣
Bas sam se potresao sto si ovo objavila 😅
 
Molimo očitovanje produkcije zasto su dozvolili da se pojedinci osjecaju manje vrijednima zbog prozivki tokom show-a imena Đavolja večera !
 
Ja nakon sto sam procitao sve ovo, jel moguce da do te mere shvatate ozbiljno sve

ljubav-navika.gif
 
Back
Top